Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha külföldön szeretnék orvosir...

Ha külföldön szeretnék orvosira járni, hova menjek továbbtanulni? SOS!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogyha külföldön szeretném elvégezni az orvosit, akkor hova menjek továbbtanulni? Gondolok én itt kéttannyelvűre (angol nyelvtudás, plusz biológia is angolul) vagy emelt biosz tagozatra (erős alapok)? Azért nem tudok dönteni, mert ha bioszra megyek akkor inkább magyar egyetemeket kéne megcéloznom, ha kéttannylvűbe akkor szóba jöhet külföld is? Ha tévedek cáfoljatok meg! Szerintetek? Ti mit gondoltok erről? Előre is ķöszönöm a válaszokat!

Ui.: most vagyok általános 8. osztályos



2017. okt. 10. 06:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én kint tanulok Cambirdge-ben, s bár nekem megérte, az itteni orvosi képzés nem sokkal ad többet, mint a hazai, az is bőven világszínvonalú. Mindazonáltal az ösztöndíjprogramoknak vége lesz a Brexittel (meg a tandíjhitelnek is), szóval keress más országot (pl. Hollandia, Dánia, Ausztria, Németország), ha mindenképp külföldön szeretnél élni (amit megértek).
2017. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!