Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért olyan nehezek a Karinthy...

Miért olyan nehezek a Karinthy felvételi előkészítőjén a feladatok? A feladatok nagy része megoldhatatlannak tűnik.

Figyelt kérdés
A matek, a magyar is nagyon nehéz. Ha tudom be sem iratkozok. Felesleges pénzkidobásnak érzem. Pedig ötös vagyok matekból és a korábbi évek felvételi feladatait is szépen oldogatom, de ez a Karinthys baromi nehéz.A tanár feladja leckének mindig azokat a feladatokat, amiket az előkészítőn nem csináltunk meg. Igen ám, de én otthon egyedül nem tudom megcsinálni. Elmentem matek tanárhoz a kérdésekkel, erre még ő is "botladozott" a feladatokban és azt mondta, hogy ehhez mi még 8.-ban nem tanultuk meg az alapokat.Nagy részt felsőbb osztályos feladatok. Kérdem én: Akkor miért járok felvételi előkészítőre, ha nem veszem hasznát? Igazán nem 9.10.-es feladatokra akartam specializálódni, hanem 7.8.-ra. Szerintem a tanároknak el kellett volna mondani a beiratkozáskor, hogy ezek nem szokványos felvételi feladatok, hanem attól kétszer nehezebbek.

2017. okt. 25. 20:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Negyedjére könyörgöm hogy legalább egy feladatot másolj már be ami szerinted nem nyolcadikos.

Ha nem támasztod alá az állításodat akkor valami simlisség van benned.

2017. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Jaj, ne fárasszál már! Ha bemásolom úgyis azt kapom ,hogy én vagyok a hülye, mert ezek tök könnyű feladatok!Pedig másoknak se könnyű. Te hanyadikos vagy?
2017. nov. 8. 21:13
 23/24 anonim ***** válasza:

Megy a rinya és a hiszti, hogy a többiek sem értik az előkészítőn. Ami még nem biztos, hogy az igazadat bizonyítja. Nem kerül semmibe egy általad sérelmezett példát bemásolni. Vannak itt matektanárok és ha kell megmondják, hogy tényleg nem nyolcadikos a feladat. Nézd ezzel egyikünk anomitása sem sérül és magadból sem csinálsz hülyét.

Már leérettségiztem.

2017. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Tom Benko ***** válasza:
@Kérdező: Gyöngyvirág, én általános és középiskolai matektanár vagyok. Semmi közöm a Karinthyhez, úgyhogy teljesen pártatlanul mondanám meg a véleményem. Szóval mutass feladatot!
2017. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!