Ez könnyebb szak?

Figyelt kérdés

Félévkor kifogok íratkozni a mérnökinfó szakról, mivel nagyon nehéz nekem, programozást nagyon nem vágom, plusz a matek is nagyon erős.

Jövőre szeretnék átmenni a műszaki menedzser szakra. Az mennyivel könnyebb. Mármint ott úgy tudom nincs programozás.


2017. nov. 1. 12:25
 1/3 Vodafonelive ***** válasza:
41%

Matematika a műmenedzseren is lesz csak nem kell annyi területet érinteni, mint a mérnökinfónál. Helyette több gazdasági tantárgyat tanulhatsz. Programozás lehet, hogy van, nézz körbe az iskoláknál, maximum 1 félév ha lesz is.

Nem biztos, hogy könnyebb lesz, mert ott is ugyan úgy meg lehet csúszni, mint bármelyik másik szaknál, szerintem ezt embere válogatja kinek mi hogyan megy.

2017. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak egy diploma kell és nem akarsz dolgozni benne akkor jó lesz a műszaki menedzser is.
2017. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A műmen sokkal könnyebb.
2017. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!