Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jedlik Ányos csepeli Gimnázi...

Rocker Mila kérdése:

A Jedlik Ányos csepeli Gimnáziumba hányas átlaggal/központival vesznek fel?

Figyelt kérdés
Tudom, még messze van a felvételi, de 7.es évvégi átlagom 4,6 idén 4,6 ugyanúgy. A felvételimet hányra kell irja a kozpontit?

2017. nov. 25. 17:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az átlagod bőven elég, a központi felvételi pontszámod meg sok mindentől függ, pl attól, hogy milyen nehéz lesz az adott évi felvételi, illetve, hogy milyen osztályba jelentkezel. Egyébként szerintem 70 pont felett már nagyon jó vagy, ami 4,6-os átlaggal simán meg lesz ;)
2017. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Itt megtalálhatók az elmúlt évek ponthatárai (a Jedlikéi is), valamint egy kalkulátor, amely a bizonyítvány érdemjegyei, a várható írásbeli és szóbeli eredmény alapján kiszámolja az adott iskolában elérhető összpontszámot:


[link]

2017. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 4,5 volt az átlagom,68 pontot írtam,és 45 pontot értem el a szóbelin (angol tagozat) és felvettek,szóval,tedd oda magad a felvételin (vagy legalább is,próbálkozz...) és szerintem meglesz :D
2017. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!