Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pofátlanság lenne nem lemondan...

Pofátlanság lenne nem lemondani a skype-os magánórát?

Figyelt kérdés

Találtam neten egy tanárt, beszéltünk is telefonon, de erőltetik, hogy skype-oljunk.

Én nem akarok mégsem. Skypeolni se tudok, most töltöttem le. Meg azt hittem elküldi csak a példákat, leírja, én meg kifizetem.

Egyszerűen nem jelentkezek és kész. Engem nem érdekel.


2017. dec. 13. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad
2017. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Én Skype-on veszek óràkat. Szerintem jó. A helyedben nem mondanàm le.
2017. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, simán elmegy 2-3 óra a hülyeséggel. Meg más, hogy látom leírva a feladatot, mint ő diktálja le.

Megmondja hány órát dolgozott rajta és csá.

Soha nem használta ezt, béna is vagyok, biztos megszakana a vonal. Ezért takarítsam ki a lakást is.

2017. dec. 13. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de nagyon ostoba vagy. Mit nem tudsz a skypon beállítani? Ennyire nem lehetsz sötét! Ha van valami kérdésed skypon "élőben" sokkal egyszerűbben meg tudjátok beszélni. És a lakást miért kellene ehhez kitakarítani? Én is skypon tanultam olaszul, de nekem nincs kamerám, csak mikrofonom. Én láttam a tanárt, Ő engem nem. A te arcod nem kell ehhez. Csak a hangod! Szóval nem értem a problémád!
2017. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló pofátlanság, mert ő készül rád és vár. Vendégségbe a megadott időpontban nem elmenni nem pofátlanság? Ugye ezt a kérdést magad se gondolod komolyan! Lemondani viszont nem pofátlanság, nyilvánvalóan jogod van meggondolni magad. Írsz neki egy üzenetet, hogy elnézést kérsz, de mégse kívánsz skype-os magánórákat venni. Ebben mi a nehéz?
2017. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutottál el egy saját lakásig ilyen hozzáállással? Idegeneknek nyafogsz és nem bízol magadba, kifogásokat kreálsz. A skypenál kevés egyszerűbb voip program van, digitális analfabéta falusi nyugdíjasok is használják az unokákkal való beszélgetéshez.
2017. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megírtam, neki szépen, hogy elnézést kérek, de már nem szeretnék órát venni, sikerült megoldanom magam, köszönö. .

Utána hívott 2-szer, letiltottam.

Amúgy is vasárnapra beszéltük meg, pápá.

2017. dec. 14. 18:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, a nevemre se emlékezett.
2017. dec. 14. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint magántanár mondom ezt: igen pofátlanság lenne, de az még nagyobb pofátlanság, hogy annyira nem vagy képes, hogy felhívd és közöld vele, hogy meggondoltad magad. És attól, hogy te vasárnapra beszélted meg vele ő már lehet készült. Én pl. ha megbeszélem hétfőn a diákommal, hogy 1 hét múlva hétfőn jönni fog akkor ha időm úgy engedi és csak aznap tudok ezzel foglalkozni már aznap este összeállítom a feladatsort neki. Plusz miért fizetnél azért, hogy valaki példákat küldjön neked? Van feladatgyűjteményed, ha nincs netről rendelsz, általában van hozzá megoldókulcs. Ezért nem kell magántanárt fogadni, hogy példákat küldjön.
2017. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert az lesz a dolgozatban, gyqkorlatilag csak a megoldás kellett volna, hogy átmenjek. Ő ragaszkodott a Magyarázathoz ism
2017. dec. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!