Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely könyvekből érdemes...

Mely könyvekből érdemes készülnie annak, aki 2017-től emelt történelem érettségi vizsgát szeretne tenni, és legalább 85%-ot elérni?

Figyelt kérdés
Illetve tényleg igaz-e, hogy elég egy jó könyv a jó teljesítményhez?

2017. dec. 21. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindenki a Száray tankönyveket javasolta elsősorban. Valamint, hogy azért olvasgassak utána érdekességeknek is, mert szóbelin jó pont lehet, ha tudsz valami extrát. Erre ott van a Rubicon és a Múlt-kor. Valamint amit még nagyon tudok ajánlani, azok az SG-s kiadványok. Nézd át alaposan a tavalyi érettségit, a megoldókulcsot is. És ami talán a legfontosabb, az esszé. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni! Így elsőre ennyit tudnék írni. Én is hasonló cipőben járok. Nem mentem faktra, csupán előkészítőre járok és ugyanúgy egy 80% feletti emeltre lenne szükségem.
2017. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi. Az lemaradt, hogy nem... egy jó könyv kevés. Szorgalom kell. De úgy veszem ki a kérdésedből, hogy az megvan. :)
2017. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!