Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti József Attila...

Budapesti József Attila Gimnázium?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, és eddig ez a gimi a legszimpatikusabb. Vélemény?

2017. dec. 25. 12:34
 1/10 anonim válasza:
100%
Én kilencedikes vagyok a VMG-ben, de én is oda szeretnék menni! (értelemszerűen áiratkozni) úgy hallottam, van nem kevés sznob, de ezen kívül egész jó a közösség, jó (bár nem sok) iskolai programmal. De kit érdekel, ha jó fejek ott és eltudsz velük menni magadtól.is???? Nyelveket jól tanítják. Ennyit tudok.. félév előtt még biztosan megpróbálom😊
2017. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Most vagyok ott végzős, szerintem abszolút jó választás volt. Nagyon ügyelnek a közösségre, rengeteg program van. Pl: Jag napok - teremfestéssel, (sport)versenyekkel kombinálva, Christmas party, ajándékkosár, filmtábor, tolerancia nap, szakmák napja stb stb. Sznobok meg... hol nincsenek manapság? De én nem érzékeltem, hogy vészes lenne a helyzet, elfogadóak és normálisak a diákok, meg persze a tanárok is. Számomra nagyon nagy plusz pont, hogy bár nem vagyok faktos töriből, de a tanárom minden segítséget megad, hogy alapóráról is meglegyen az az emelt. És ez csak egy példa a sokból arra, hogy mennyire rendben vannak emberileg:) Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.
2017. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
69%

Szia! Én most vagyon kilencedikes szerintem nagyon jó a suli és a nyelvoktatás is... a hangulat nálunk jó de ez az osztály közösségtől függ

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan

2017. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó gimi, jó választás, de nem könnyű bejutni. Már szóbeli behíváshoz is 118 pont kellett tavaly.
2017. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudjátok hogy hány napos a gólyatábor?
2017. dec. 29. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 volt anno :)
2017. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
3 napos volt😊
2017. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2017. dec. 31. 00:49
 9/10 Minoo válasza:
42%

Őszinte leszek veled, szerintem a nyelvoktatás a béka segge alatt van, már bocsánat. :D

Végzősök vagyunk, mindenki 2 nyelvet tanul az osztályban, angol és egy újonnan választott. SENKI nem tud megszólalni a második nyelven, de már nem is erőltetik a tanárok se, mert tudják, hogy hamar lemondtunk az egészről. Helyette elmegyünk sütizni, vagy hazaengednek minket a p...


Ettől függetlenül jó a közeg, meg nagyon jók a programok is, de azért bőven vannak olyan tanárok is, akik arcra osztályoznak ;)

Nyert ügyed van, ha nem tanult a Jóskában korábban a nővéred/bátyád, akkor tiszta lappal indulsz.


Sok sikert!

2018. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9es, nekem odajárt a nővérem (én meg idén végeztem) és nem éreztem azt, hogy máshogy kezeltek volna, csak azért, mert ő is odajárt, (Pedig eléggé sokan tudták, hogy testvérek vagyunk, sőt van ott volt tanár is, aki a rokonom volt (nem, nem miatta vettek fel) és egyáltalán nem ért megkülönböztetés, és csak egyszer kérdezték meg, hogy a nővérem a rokonom-e. (De persze ez csak egy példa, lehet hogy te máshogy tapasztaltad.) A második nyelv pedig tanár függő, de igen, 12.ben ha nem érettségizel vagy nyelvvizsgázol belőle, akkor elengednek, ami valljuk be az érettségi előtt pár hónappal eléggé hasznos tud lenni.


Oké, tudom, hogy nem mostani kérdés, és már nem releváns, csak szerettem volna ezt leírni.

2019. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!