Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE történelem szak?

ELTE történelem szak?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz szólnék, akik már ott tanulnak, de azok véleménye is érdekel, akik arra terveznek menni.

Szeretitek? Milyen az oktatás, a tanárok? Mennyi hajtós? És összességében bármi egyéb véleményt szívesen fogadnék róla. :)



2018. jan. 3. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Én tanáris vagyok, de tulajdonképpen ugyanazt tanuljuk, töri alapszakosokkal van majdnem minden óránk. Illetve én kutató szeretnék lenni, szóval van némi rálátásom.


Rengeteg tanár van, szóval ezt így nem lehet általánosan meghatározni. Van lazább, akinél kevés munkával szerezhetsz ötöst, van akinél rosszabb jegyért is meg kell küzdeni. Viszont többnyire te választod meg azt, hogy kihez veszel fel órát, szóval ha valaki nagyon nem jó/szimpatikus, akkor max őt elkerülöd.


Tanulni kell, azt mondom. Persze, ha csak a kettesre hajt valaki, akkor könnyű, szinte láblógatós. De felteszem célod van vele, szóval ha oda akarod tenni magad, sokat kíván. De megéri. A szakma élvonalbeli kutatóitól/szakembereitől tanulhatsz és nagyon hangulatos velük a légkör. Imádom a többségüket.


Nem mondom, hogy máshol nincs minőségi töri oktatás, de én ajánlom az ELTÉ-t.

2018. jan. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményt:)
2018. jan. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!