Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Református Gimnázium...

Debreceni Református Gimnázium és Kollégium vélemény?

Figyelt kérdés

Olvastam véleményeket, viszont azok régiek. Én a mostanira vagyok kíváncsi.

Illetve a társaságra is kíváncsi lennék.



2018. jan. 9. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm járt oda. Ha vallásos vagy nem rossz, de ő nem az, nagyon utálta. Az osztálya többé-kevésbé jó volt, persze hülyék mindenhol vannak.Sajnos többet nem tudok mondani, csak amennyit tőle tudok :)
2018. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Én Refis vagyok.Imàdom!!!Jó az iskola,kicsit nehéz, a tanárok többsége jò!
2018. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én meg refis voltam és ennél nagyobb szemét undorító börtönt, álszent semmirekellő tanárokkal nem hordott még hátán a föld.


100+ éve képtelen megújulni, ne hidd hogy bármi változás történt.


Itt folytassuk, legyen minden egy helyen:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2018. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Még régebben olvastam, nem is láttam, hogy azóta vannak új hozzászólások.

Csak reménykedtem benne, hogy valami csoda folyamán most több pozitív fog jönni, és még mindig reménykedem:)))

2018. jan. 12. 22:36
 5/17 A kérdező kommentje:
csoda folytán*
2018. jan. 12. 22:37
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
A refi màr nem olyan mint tèged.. Sokkal felszabadultabb jobb.Én imàdom!Lesz ebbe a hónapba nyitott iskola gyere el.
2018. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

"ebbe a hónapba"


Pont azért érzed jól magad a refiben, mert tele van ilyen utolsó hót bunkóval aki még írni sem képes. Közöttük jól elvegyülsz.


A nyílt nap meg pont az ahol mindent összehazudnak, megígérnek, aztán semmi sem lesz belőle valóság.


De ezt is leírták már ezerszer, csak mindig jön egy ilyen ájtatos degenerált hazudozó.

2018. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ő a bunkó, de te vagy az aki egy n betű miatt letámadja és, ha nem is csak annyit hibázott volna nem azt jelenti, hogy egy "hót bunkó". Annyira imádom amikor az emberek a helyesírással jönnek elő. Annyi értelmes, okos, célokkal teli ismerősöm van, akiknek nem a legjobb a helyesírásuk mégis folyamatosan érnek el valamit az életben.

Igen, ha nem akarsz kapásból hülyének tűnni legalább az alapokat felszeded, de szerintem attól még nem lesz valaki idióta, ha bizonyos keretek között elront egy-két szót, mert nem mindenkinek van érzéke a helyesíráshoz, vagy épp nem figyelt oda, sietett, és basszus ez egy online oldal nem magyar óra, legalább itt ne folyamatosan azon kattogjunk, hogy tökéletesen csináljunk mindent.

Nem értem minek kell, ha kell, ha nem támadni az embert, ez olyan felesleges és nem érsz el vele semmit csak további véget nem érő háborúsgatást jelenesetben egy "n" betű miatt.

Itt véleményeket kértem nem helyesírási tanácsadókat.

Te is ugyanolyan tahó leszel, ha csak úgy ismeretlenül neki ugrasz a másiknak.

2018. jan. 15. 18:01
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Van ott még pár, nem csak egy n. Egy egész sorban.. Hibázni persze lehet, én is szoktam. De ezt bármelyik böngésző kijavítja, ha megvan rá az igény, aminek még általános iskolában kell kialakulni, csak a refiben nem sikerül idáig eljutni.. Mondjuk most megnéztem a te írásod, értem miért érint érzékenyen..


Most tényleg azon akadsz fenn, hogy idejön hazudozni egy láthatóan bunkó és én kimondom hogy bunkó? :)


Azzal foglalkozz inkább, hogy a nyílt napon nekünk is mindent megígértek, ilyen sport, olyan különóra, aztán semmi nem lett belőle.


Aki számon merészelte kérni, azt 4 év alatt teljesen kigolyózták. Tizenéves gyerekek életét teszik tönkre eddig büntetlenül.


Ezzel legyél elfoglalva!

2018. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen én is ejtettem hibákat és direkt nem javítottam ki utólag sőt át se olvastam mielőtt kitettem volna, mert épp csak odalöktem a válaszomat(jaj, de egy igénytelen utolsó senkiházi vagyok)

Nem, nem érint érzékenyen. Az érint érzékenyen, hogy mi magyarok ennyire támadjuk a másikat(miközben a másik válaszoló semmi rossz szóval nem is illetett téged) egymásközt miközben épphogy össze kéne fognunk minél jobban, de csesszél rá, és az ilyen kis semmiségekből születnek ezek, és az ilyen kis semmiségekből leszel egy zsémbes öregember/asszony, aki mindenkiben csak a hibát fogja keresni és azt javítgatni.

Mármint nem baj, ha javítod, sőt ez egy jó dolog, mert ebből tanul az ember, de nem olyan módon, ahogy te csinálod.

2018. jan. 15. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!