Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek iskolát kellene...

Szerintetek iskolát kellene váltanunk?

Figyelt kérdés

Fiam most ötödikes. Jó matekból, de az iskolai tanítás szerintem nem az igazi. Már tavaly előtt is feltűnt, hogy nem igazán haladnak az anyaggal. Most fejezték be nemrég az osztás műveltét. Szerintetek ez normális? Mármint hogy ez ötödikes tananyag?

Beszéltem a tanárával és annyit mondott, hogy a tanterv szerint haladnak. De én ezt nem akarom elhinni. Megtaláltam az én általános iskolás füzeteimet és abban 3-ban osztálynál kezdődik az osztás és negyedik elején fejeztük be. Ötödikbe már bőven egyenleteket oldottunk meg. Pedig én is sima iskolába jártam.


Szerintetek csak itt a mi iskolánkban van ez így? Ha nem, akkor érdemes lenne váltani? Félek hogy nagyon lemarad így. Bár itthon azért tudom valamennyire tanítani, de az mégse a legjobb megoldás, hogy az iskolába csak bejár olyan órákra amit már tud. Vagy tényleg ez lett a tanterv?



2018. jan. 15. 11:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az enyém meg negyedikes. És igenis vesznek osztást. Nyilván nem azt amit másodikban. Most kétjegyű szémmal osztást, maradékos osztást, ilyesmit. Szerintem teljesen normális, hogy vesznek osztást.
2018. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!