Hova van esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyon, de nagyon elrontottam a központi felvételit. Magyar kb 43-45 pont, a matek meg hát...hogy őszinte legyek nem számítok 10-15-nél többre. Összesítve 50-55 maximum 60 pontom lesz.

Így melyik budapesti gimnáziumba lenne esélyem?

Olyan válaszokat nem kérek, hogy "sehova" sírtam már eleget.

13/L



2018. jan. 21. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ja és az átlagom kitűnő
2018. jan. 21. 18:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért sírtál, mikor még ki se derült, másoknak hogy sikerült? Simán lehet, hogy az eredményed átlagos... Az, hogy hova van esélyed, attól függ, a többiek, akik oda jelentkeztek, milyen felvételit írtak.
2018. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez van nálam is örülök ha matekból meglessz a 16-17 pont. Magyarom 40-43 pont lesz. Én is nagyon szomorú voltam de utána rájöttem hogy fölösleges már miatta bánkódni fogadd el és hozz ki magadból a legtöbbet szóbelire. Én szakgimibe készülök. Pl ott a Deák Gimnázium, de te mivel kitünő vagy sokkal jobb helyekre is felvesznek! Hisz kitünő vagy! Hahó! Az is rengeteget számít :)
2018. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold túl, hogy melyik középiskolába mész. Egy "közepes" középiskola elvégzésével is mehetsz bármilyen egyetemre amíg tanulsz, érettségire meg mindegyik felkészít.

Véleményem szerint két dolog tesz jóvá egy középiskolát a diák számára, az osztálya és a tanárai, egyiket se tudod befolyásolni. (Legalábbis 4-5 évre előre).

2018. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van! ne parázd túl!
2018. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Édesanyám az egyik legerősebb gimnáziumba járt, viszont mesélte, hogy mennyire rossz volt, gyakorlatilag a versenyistálló kategória. Ha rosszabb, gyengébb gimibe is mész, magántanárt lehet fogadni, ami jó gimnázium szintjére simán felhozhat.
2018. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl Szécshényi István Gimnázium, Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Petőfi, Kosztolányi, Corvin Mátyás,kispest Deák Ferenc, Weöres Sándor,és még nagyon sok...melyik kerületben laksz?
2018. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A 13. kerületben lakom
2018. jan. 22. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg az Ady-t.
2018. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ady tényleg nagyon jó és nem olyan erős.
2018. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!