Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg akarom ölni magam, mert...

Meg akarom ölni magam, mert nem lett meg a vizsga, megéri?

Figyelt kérdés

Elfogyott az alkalmam, háromszor voltam...

Utálom ezt az iskolát


2018. jan. 24. 02:33
 1/9 anonim ***** válasza:

nem éri meg!

Próbáld meg újra milyen iskola ez ?

2018. jan. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja megöli magát mert nem lett meg a vizsga XD BME így gyorsan elnéptelenedne.
2018. jan. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megéri, aztán majd még egyszer, mikor kidob a csajod, meg majd akkor is, mikor sikertelen állásinterjún voltál, vagy mikor a munkahelyen elmarasztalnak valami figyelmetlenség miatt, ja és akkor, mikor a Media Markt-ban lekésel a kapszulás kávéfőző akcióról, vagy lekésed a buszt és sétálnod kell, vagy januárban hatalmas gázszámla jön - mindig megéri megölni magad, annyi alkalom nyílik rá, és igazi érett, felnőtt megoldás.
2018. jan. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyetem, plusz egy év

Nem akarom, elegem van

2018. jan. 24. 07:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy Corvinus
2018. jan. 24. 07:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ember, csak egy vizsga. Nem a világ vége. Azt a +1 évet hasznosan is el lehet tölteni (nyelvtanulás, erasmus, TDK, szakdolgozatba több időt fektetsz, diákmunka stb).
2018. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egyetemen kell lennie ingyenes mentálhigiénés szolgáltatásnak, pszichológiai lelki segítségnyújtásnak. Nem ciki őket felkeresni, főleg, ha ilyen súlyos gondolataid támadnak a tanulmányi kudarc miatt.


Amúgy ha utálod a sulit, a képzést, nem sikerül sokadjára sem egy vizsga, akkor gondold át azt, jó helyen vagy-e! Valóban ezt akarod csinálni, ezt kell csinálnod? Inkább hagyd ott. De hogy emiatt az egész életedet el akard dobni... Semmi értelme!

2018. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Corvinusba dolgoztam Oktatástechnikán! nem egy megerőltetett egyetem az... a tanárok a számítógépet meg a technikai eszközöket kezelni sem tudják.. :D :D


Abba az egyetembe egy jó nagy fejetlenség van!

Na viccet férre téve ez miatt nem öngyilkosnak kell lenni, hanem folytatni vagy befejezni!


És elmenni dolgozni, hidd el sok helyen a diploma nem előny csak hátrány a bér miatt, mert magasabb bért nem akarnak fizetni.


Semmit nem vesztesz ha nagyon nem megy akkor hagyd ott nehogy megbolondulj.


Úgy ahogy a nagymamám kollégájának a fia... addig tanult amíg az idegrendszerére ment..


Hidd el ha befejezed az sem baj ha nem bírod majd folytatod később... hiszen tanulni mindig lehet.


Ha nem jó a suli akkor nézz körbe az álláspiacon és ennyi.. egész jó állások vannak, csak ki kell fogni.. :)


Nekem közlekedésgépészeti technikusim van meg egy Biztonságszervező felsőfok .. igazából egyiket sem használtam soha .


Jó helyre inkább a kapcsolat az elsődleges mint a suli., de ezt az idő múlásával majd rá jössz te is. :)

2018. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Aki 3x megbukik a Corvinuson egy tárgyból, annak szerintem az öngyilkosság se sikerülne...

Hagyd inkább a fenébe, menj el inni.

2018. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!