Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti József Attila...

A budapesti József Attila Gimiben milyen a gólyatábaor?

Figyelt kérdés
Van ülésrend?

2018. jan. 25. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó! Sok programmal, 3 napon át. Ülésrend? Nincs. Nyilván beosztanak mindenkit, hogy kikkel alszanak egy szobában, de ennyi.

Nekünk anno voltak versenyek, meg rengeteg vicces program. Valamint ugye ott az osztályfőnök is, szóval rögtön elkezdődik az összeszokás. :)

2018. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 napos, általában augusztus utolsó három napja. Nagyon jó, névsor és osztály szerint osztják be a szobákat.
2018. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Most nyáron volt a gólyatáborom. Mondanom se kell feledhetetlen élmény volt az egész. A sport programok, vetélkedők, esti közös események, mind csodálatosak voltak, és szervezés tekintetében tényleg rámentek arra, hogy az első perctől kezdve összerázzák a csapaptot (osztályfőnökkel együtt)

Szerintem szuper volt, pont mint maga a suli


és nem, tényleg nincs ülésrend :D

2018. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia én is most fogok a jóskába menni.Te melyik tagozatra?
2018. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is jövőre leszek Jóskás,ki hova került be?☺️ (én angol-francia nyelvi orientáció)
2018. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én voltam gólyatábor szervező pár éve, és nem kell félnetek, se ülésrend, se szívatás nincs, ellenben rengeteg sport és sorverseny az van. És még az is igaz, hogy az ofők bele vannak vonva a programokba, szóval ez az egész valóban azért van, hogy az osztály (és évfolyam szinten az összes osztály) összeszokjon. Azonban azt nem mondják el (direkt), hogy a házi rend érvényben van, ergo ha valakinél piát találnak, az az igazgatóiban kezd amint visszaértetek másnap reggel 8kor. Amúgy érezzétek nagyon jól magatokat :)
2018. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!