Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mi a véleményetek a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnáziumról?

Eléggé vegyes véleményeket hallottam róla az utóbbi időben. Aki oda jár/járt az elmondaná a tapasztalait? Megbántad-e hogy oda mentél? Meg még a tanárokra vagyok kíváncsi. Igaz, hogy némelyikük pofára osztályoz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium, gimnázium, felvételi, továbbtanulás

2018. jan. 28. 18:14  Privát üzenet  

A válaszok
Tagozat ?

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. febr. 11. 23:21 Privát üzenet
És a Mező Ferenc Gimi milyen?

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. febr. 11. 23:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyelvibe szeretnék menni.

Hát a Mezőről mef még érdekesebb véleményeket hallottam, főleg a tanárokról, de nem tudom hogy mi igaz belőle...

# 3/8Időpont 2018. febr. 12. 07:00 Privát üzenet
Szia! Engem felvettek a nyelvibe, mint tegnap megtudtam! :) Te is jelentkeztél oda?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. ápr. 27. 21:44 Privát üzenet
Ott a Piarista gimi is :)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. ápr. 28. 17:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Szerintem a Piaristát hanyagoljuk...

# 6/8Időpont 2018. ápr. 29. 10:05 Privát üzenet
Hagyd a francba a BLG már régóta csókosbanda, és igen, sokan pofára osztályoznak, és gond nélkül szivatják és engedik szivatni, aki nem tetszik nekik, ja, és ez még a sulin belül is változhat, lehetsz kedvenc egyik évbe aztán ha nem tetszik,akkor utolsó év végére kiközösíthetnek, tanárok is. Ne menj oda, az a suli talán a kilencvenes években még lehet, hogy jó volt, vagy kétezres első felében, de mostanában atomgááz.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2019. febr. 16. 00:18 Privát üzenet
Szerintem ez sok mindentől függ, én is négy évig odajártam de semmi ilyet nem tapasztaltam. Vannak gáz tanárok, de azok mindehol vannak és lehet hogy nem olyan jó már mint régen, de kanizsán még mindig ez legjobb gimi.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2019. aug. 13. 11:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium és a Mező Ferenc Gimnázium?
Valaki írna 2-3 mondatot ezekről az emberekről? Javarészt reformkorral kapcsolatban. Kossuth Lajos, Deák Ferenc, Széchenyi István, Wesselényi Miklós, Bem József, Görgei Artúr,...
Mit gondoltok a nagykanizsai Batthyány Lajos gimnáziumról?
Mi a véleményetek a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnáziumról?
Nehéz bekerülni a szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnáziumba, vagy a Pesterzsébeti Kossuth Lajos Kéttannyelvű Gimnáziumba?
Milyen a hatvani Gróf Batthyány Lajos Alapítványi Szakközépiskola?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!