Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a nagykanizs...

Mi a véleményetek a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Eléggé vegyes véleményeket hallottam róla az utóbbi időben. Aki oda jár/járt az elmondaná a tapasztalait? Megbántad-e hogy oda mentél? Meg még a tanárokra vagyok kíváncsi. Igaz, hogy némelyikük pofára osztályoz?

2018. jan. 28. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Tagozat ?
2018. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a Mező Ferenc Gimi milyen?
2018. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nyelvibe szeretnék menni.

Hát a Mezőről mef még érdekesebb véleményeket hallottam, főleg a tanárokról, de nem tudom hogy mi igaz belőle...

2018. febr. 12. 07:00
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia! Engem felvettek a nyelvibe, mint tegnap megtudtam! :) Te is jelentkeztél oda?
2018. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ott a Piarista gimi is :)
2018. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Szerintem a Piaristát hanyagoljuk...
2018. ápr. 29. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a BLG már régóta csókosbanda, és igen, sokan pofára osztályoznak, és gond nélkül szivatják és engedik szivatni, aki nem tetszik nekik, ja, és ez még a sulin belül is változhat, lehetsz kedvenc egyik évbe aztán ha nem tetszik,akkor utolsó év végére kiközösíthetnek, tanárok is. Ne menj oda, az a suli talán a kilencvenes években még lehet, hogy jó volt, vagy kétezres első felében, de mostanában atomgááz.
2019. febr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ, én is négy évig odajártam de semmi ilyet nem tapasztaltam. Vannak gáz tanárok, de azok mindehol vannak és lehet hogy nem olyan jó már mint régen, de kanizsán még mindig ez legjobb gimi.
2019. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!