Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci gegyetem gépészmérnök...

Miskolci gegyetem gépészmérnöki szak. Mire készüljek?

Figyelt kérdés
Mennyi beadandó van? Mennyi vizsga van az első félévben? Mennyire nehéz?
2018. jan. 28. 20:55
 1/2 xpeterx1995x ***** válasza:

Hát fel kell kötni a gatyát, sokan kihullanak. El hangzik majd egy szám hányan vagytok, nah annak kb a 10-20% fog végezni talán időben. Első félév nagy víz választó, mivel minden mindenre épül elven eldől, hogy instant csúszol-e.

5 vizsga van abból 1 választott, az általában könnyű a másik 4-el szívsz amolyan alapozó ez. Első félév am: Anál1,Linalg,gépész alap,Anyagtudomány,Ábris ezekből vannak vizsgák, amik nehezek, de rájössz idővel, hogy azért ennél vannak nehezebbek is. A többivel nem is érdemes foglalkozni Gyakjegyes tárgyak meg azokat meglehet csinálni könnyedén. Nos beadandó terén elsőbe ha jól tudom csak Anyagból meg gépészből, meg ábrisból van. Anyagos beadandó órai illetve gyak járással könnyedén megcsinálható. Gépész az ugyancsak csak az időigényes. Ábris nos az fos ;) de erre ráfogsz jönni ha lesz még!:) Összeségében az első év amolyan ízelítő a második év az kutya lesz ott jönnek majd az A1-A0 hajtóművek ZH tömbök idején. 1 szó mint száz. Első 4 hét easy(buli-csajok stb) utána szopás a 8-9 hétig utána pihenő 1 hétig nagyjából és köv a 2 zh turnus utána meg pót vagy jobb esetben vizsgák...Szóval ha képes vagy lemondani 3-4 hónapot és leülni tanulni akkor várunk szerettetel:) Nem akartam mellébeszélni csak a tömény valóságot leírni. Jó középsuliból jöttem és 0 tanulással 4-5 érettségivel most már tanulok a 2-esért is:)

2018. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is kösz a választ. Másodszor szerinted érdemes most nyáron valahogy rákészülni? És ha igen akkor miket tanuljak? Talán neken annyival könnyebb,hogy gépész középsuliba jártam és most csinálom a technikusit így van egy alapom a gépészetből.
2018. márc. 23. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!