Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Trefort Ágoston...

Az ELTE Trefort Ágoston gimiben milyen tagozatok vannak?

Figyelt kérdés

Most mondták a tanáraim, hogy valami erősebb sulit még gyorsan írjak be, 8.-os vagyok, a felvételim 84 pontos lett. Most akkor ugye indítanak a Trefortban 4 évfolyamos osztályt? Ha igen, milyen tagozatokat?

Bocsánat, elég későn jött ez az ötlet és kétségbe vagyok esve.



2018. jan. 29. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam arról, hogy indítanának 4 évfolyamos osztályt, ez egy hatosztályos gimnázium. A honlapon sincs erre utaló jel.


Amúgy meg nincsenek tagozatok a Trefortban.

2018. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nevében is benne van hogy hatosztályos, nem indít 8. után képzést. Persze átjelentkezést meg lehet próbálni később is, nem teljesen lehetetlen. És nincsenek tagozatok. Azt viszont biztosra mondom, mert oda jártam, hogy a biosz-kémia nagyon erős fakton.
2018. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!