Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha borítékból húzunk ki...

Ha borítékból húzunk ki számokat tételhez, akkor hogy tudnám befolyásolni, hogy jót húzzak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anno kipróbáltam, nekem sikerült: minél többet megtanulsz, annál nagyobb az esélyed, hogy jót húzol, sőt! Tanuld meg az összeset- akkor biztos jót fogsz húzni!


Ha nem hiszel az ilyen kuruzsló módszerekben, javaslom, hogy inkább az Ezotéria témakörben érdeklődj biztosabb megoldás reményében.

2018. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Neked egyetlen területen van befolyásod, ez pedig a saját tudásod. Képzeld, úgy tudod manipulálni a rendszert, hogy minél jobban felkészülsz, minél többet tanulsz, annál nagyobb eséllyel húzol jó tételt.


De ha ez nem kielégítő válasz számodra, akkor annyit tehetsz, hogy imádkozol Istenhez, bizonyára megsúgja majd, melyik borítékot kell kihúzni.

2018. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
oh, megelőztek :(
2018. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy borítékba van beleszórva az összes
2018. febr. 5. 17:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen butaság a kérdés.

A legtöbb vizsgán ott random az első tanulók előtt keverik össze a borítékokat, amik nagy eséllyel sorban voltak.

Ilyenkor azért szemmel lehet követni, vagy belőni, hogy erre az oldalra kerültek az elsők, arra az oldalra az utolsók.

Sok helyen érettségikor a tanárok titokban elárulják, hogy merre fogják széthúzni a borítékokat, jobbra vagy balra és aszerint válasdzanak a diákok.


Azonban ha tényleg összekavarja és te nem láttad/vagy ott a keverésnél csak Istenhez imádkozhatsz.

2018. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak tanárok akik nem keverik meg a borítékokat hanem amilyen lista szerint kiadta a tételeket az szerint rakta a borítékokba is. Úgyhogy én mindig úgy huzok hogy ami legalul van vagy a jobb szélén mert azok többnyire amik a lista elején voltak (sorba tanulom a tételeket, mindig az eleje megy a legjobban). De persze ez se mindig jön be, viszint máshogy úgy se tudod befolyásolni.
2018. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah ha egyben van az ösdzes akkor nagyjából imádkozni tudsz csak :D
2018. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy minél többet megtanulsz.
2018. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatalember lázasan tanulja a szóbeli érettségi tételeket. Egy nappal az érettségi vizsga előtt riadtan konstatálja, hogy a történelem tételekre nem maradt ideje. "Mentsük, ami menthető!"- alapon EGY tételt azért megtanul, mégpedig a 13-as számút, ettől rögtön elmúlt a félelme.

Másnap, amikor a 8-as számú történelem tételt húzta, egy hirtelen mozdulattal visszadugta a többi közé.

- Na-na fiatalember, mit művel? Hányas tételt húzta?

- A 13-ast, de szörnyen babonás vagyok, ezért ijedtemben visszadobtam.

- Ilyen nincs!!! Tessék, mondja csak el a 13-as tételt!

2018. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:DDDDD

Lehet eljátszom :)

2018. febr. 5. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!