Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mérnök informatikus vagy a...

A mérnök informatikus vagy a villamos mérnök a nehezebb szak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a villamosmérnöki nehezebb, mert abban sok a matek és a fizika. A mérnökinformatikus szakon ezen szoktak elbukni.
2018. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Mindkettő bitang nehéz, nálunk a villamosok azt mondják hogy ez nehezebb mint az info, az infosok nem tudom hogy mit mondanak, gondolom ők meg azt hogy az info nehezebb. Válaszd azt amelyik jobban érdekel.
2018. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
A saját szakjára csak az mondja, hogy bitang nehéz, aki totál laikusként ment oda és valószínűleg ki is fog esni a képzésből előbb-utóbb.
2018. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 horex válasza:

Szerintem az info mérnöki a nehezebb.

Azért mondom, mert az erősáramban "kézzelfoghatóbb" a villamosság, mint az informatikusban. Azoknak a villamos ismeretek mellett számitástechnika és hard és szofwaret is kell tanulniuk, nem beszélve a mai digitális világ méréstechnikájárol

Arrol nem beszélve hogy az info világ rohamosabban fejlődik mint az erősáramú villamoság

És itt csak az erősáramot emlitettem, pedig villamosmérnökségnek is van pár ágazata

2018. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz logikusan összefüggően gondolkodni hanem tudsz önállóan áramköröket kapcsolásokat vezérléseket tervezni és ha nem vagy gyakorlati elektromos szakember akkor felejtsd el .Halálra fogod magad sz.pni .Ha az alső két három féléveb nem buksz ki és vhogy "véletlenül" lediplomázol akkor majd munkahelyen fognak kirugni h látják rajtad h..lye vagy az egészhez.
2018. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!