Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE - BSc programtervező...

ELTE - BSc programtervező informatikus esti képzésen miért csak szoftveralkalmazói szakirányt lehet választani?

Figyelt kérdés

És a szoftveralkalmazó szakirány mennyivel "ér kevesebbet" mint a szoftverfejlesztő?


Nem feltétlenül a piacra gondolok, hanem mint magamnak, tudást, mennyivel kevesebb?


Nappalin van szoftverfejlesztő. Az érdekelne engem is.


2018. febr. 10. 20:08
 1/4 Zoli780806 ***** válasza:
11%
20 iq-val és 500 forinttal
2018. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem járok oda, csak ismerősömtől hallottam: Ugye nappalin 3 fajta van. Amit te írtál az nevezik C-nek. Elvileg ez a legkönnyebb, illetve innen vesznek fel a legnehezebben Msc-re, de viszont sokkal gyakorlatisabb, mint a másik kettő. Akkor lehet jó, ha nem akarsz utána tovább menni, illetve minél előbb el akarsz helyezkedni.
2018. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a szoftverfejlesztőire szívesebben mennék, de az estin nincs.
2018. febr. 11. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Miért akarsz mindenképpen estire menni?

2018. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!