Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 172 ponttal biztos hogy...

172 ponttal biztos hogy felvesznek a Karinthy gimi angol kéttannyelvű tagozatára, vagy még necces?

Figyelt kérdés
Összesen 172pont, 85 írásbeli, 49 hozott pont, és 38 szóbeli pont. Szerintetek?

2018. márc. 4. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyi elég
2018. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze :) gratu
2018. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Golyataborban talalkozunk, ha szervezo leszek😉
2018. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csibetabor*
2018. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos,hogy felvesznek,en izgulok,hogy hany pontos lesz a szobelim,hetfon derul ki😁
2018. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintetek miért van az, hogy a Karinthyba 110 pont alatt is behívnak embereket szóbelizni, holott tudni való, hogy azok a tanulók még max.szóbeli pontszámmal sem érnének el olyan pontszámot, amivel bekerülnének(tisztességes úton) a Karinthyba. Ok. hogy tiszteletből behívják azokat, akik ott írták meg a felvételit, de én nem ezekről az emberekről beszélek. Nekem egy évfolyamtársamat 105 ponttal behívták fura módon szóbelire. Előkészítőre se járt oda. Matekból járunk egy csoportba és direkt nem a Karinthyban írta meg a felvételijét nehogy jól lepontozzák. Elment egy gyenge gimibe, ott is fost írt. Erre az össz. 105 pontjával mutogatja a csoportban a behívást. Tisztességtelennek tartom ezt, mert van olyan évfolyamtársunk, akit 109 ponttal se hívtak be. A végén még nehogy ott legyen ez a személy a felvételi listán!Na akkor biztos összefognak a lemaradt gyerekek szülei, mert már így is sok a sukdolózás. Ez azért nagy csalódás a Karinthyban!
2018. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azert hivnak be gyengebb ponttal rendelkezo diakokat is, hogy eselyt adjanak, nehogy az legyen, hogy egy amugy intelligens diak csak azert nem kerul be, mert azon az egy napon nem jol teljesitett a felvetelin. Sokkal fontosabb a szobeli teljesitmegy a Karinthyban, mint az irasbeli felveteli, ugyanis nem arra mennek, hogy kiszurjenek a rendszerbol, csak mert veletlen elszamoltal valamit, vagy a nagy izgalom kozepette nem vettel eszre valahol egy metaforat, hanem arra, hogy intelligens, gondolkodni tudo, velemenyt alkotni tudo, kompetens gyerekek keruljenek be. Eleg regota ismerem a Karinthy rendszeret ahhoz, hogy tudjam, pont ez a legkevesbe korrupt iskola az osszes kozul. Logikusan, ha belegondolsz, csak az iskolanak lenne hatrany, ha felvennenek valakit, aki nem erdemli meg, hiszen az nem is teljesitene ugy.... :)
2018. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor az ilyen diákokat felveszik kevesebb ponttal is? Pl. Ha 162 ponttal van az utolsó{28.} ember a listán, akkor ezt az illetőt felveszik 150 ponttal is{29.-nek} ha pl. 45 pontos lenne a szóbelije, mert neki jól sikerült a szóbelije? Mindenki elé kerülhet? Azért nem értem a hozzászólásod, mert ennek aaz illetőnek max. ponttal se lesz meg annyi pontja, hogy bekerülhessen tisztességesen. Viszont ő már a legelején elmondta, hogy akármennyit is ír mindenképpen ott lesz a szóbelin.? Akkor milyen is a Karinthy?? Szóval a 155 ponttal lekörözheti a 158 pontost is a listán?
2018. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ahh én is oda mennék nekem 170 pontom van reménykedem😊
2018. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem 168-tól biztos bekerültök.
2018. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!