Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyors iskolai vélemények...

Gyors iskolai vélemények kellenének. Melyikbe menjek?

Figyelt kérdés

Kossuth Lajos Gimnázium:

Német kéttannyelvű tagozat


Német Nemzetiségi Gimnázium:

Haladó németes csoportja



Mindkét osztályba felvettek az ideiglenes rangsor alapján, csak nem tudom, melyik a jobb. Segítsetek kérlek!



2018. márc. 12. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Amelyiket előrébb írtad.
2018. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
DNG haladó.
2018. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp a DNG-t ajánlom! Klasszisokkal jobb mint a Kossuth.
2018. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sutixxxxxxxx válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben voltam mint anno te. Csak én a Kossuthot választottam pedig a DNG-t írtam elsonek. Úgy éreztem hogy az a nekem való mivel a kedvencem a fizika, És ott azt is nezik. Még én alapból real beállítottságú vagyok, de a németbe elég hamar belejöttem, nincs semmi gond. Én nagyon szerettem, iszonyat jó a diakelet, a tanáról is nagyon aranyosak! Te nem tudom milyen beállítottságú vagy, ha gondolod irj
2018. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sutixxxxxxxx válasza:
Bár a DNG is biztos jó, kérj meg tanacsokat:) a barataid mit javasolnak?
2018. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kerdesem,de en a DNG-be megyek szerintem,igaz a kezdobe
2018. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én reál- beállítottságú vagyok és 8 éve tanulok németet. Az lenne még a kérdésem, hogy a kossuth két tannyelvűben mennyire untakoznék, mert az van a lapra írva, hogy német tudás nem szükséges. Angolt viszont nem tanultam.
2018. márc. 15. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam,hogy csoportbontas van,szoval nem teljesen a 0-rol kezdened. Gondolom van valami szintfelmero ott is, mint a Dng-ben.
2018. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!