Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire számít, hogy melyik...

Mennyire számít, hogy melyik egyetemen végez valaki?

Figyelt kérdés
Valóban annyira befolyásolhatja a munkába állás gördülékenységét az, hogy például az én esetemben a pénzügy és számvitelt egy kisebb, vidéki egyetemen(pl: Soproni Egyetem) végzem, ahelyett, hogy mondjuk egy pesti nívósabbon tenném ugyanezt(pl: Corvinus), mint ahogy azt néhányan beállítják? Azt gondolom -bár lehet rosszul-, hogy a mai egyetemek közül talán mindegyik a szükséges alapot a jó eredmények eléréséhez tudja biztosítani, így aztán már csak tényleg az egyénen múlik, hogy szabadidejében mennyire foglalkozik a tanult szakmájának elsajátításával, nyelvek tanulásával stb. Tehát nem is értem ezt a némely munkáltatónál fennálló papír fétist, amit aztán a fórumon válaszolók egy része meg is erősít :D. Mit gondoltok erről?

2018. márc. 28. 08:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha két nulla tapasztalattal rendelkező pályázik egy állásra akkor számít az iskola.

Ha azonban egy neves egyetemet végzett ellenében vagy egy gyengébb helyen végzett jelölt aki azonban a suli utolsó 1-2 évében már végzett releváns szakmai munkát akkor már fordul a kocka.

2019. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!