Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi utáni képzés?

Érettségi utáni képzés?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagy esélyt látok rá hogy jövőre jelentkezek egy érettségi utáni képzésre.A kérdésem az lenne hogy jelentkezhetek kettőre is? Mert nem teljesen biztos hogy elindul amit kinéztem.De ez csak szeptemberre derülne ki amikor meg nem lehet már jelentkezni ezért érdekelne hogy lehet e többre jelentkezni így lenne biztos b tervem .
2018. ápr. 3. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali! :)


Szerintem mindenképpen menj, sose árt a tanulás, még fiatalok vagyunk!

A b terv meg jó ötlet, de kérdésedre válaszolva: szerintem nem lehet kettőre, de ha a régi sulidban csinálod, akkor beszélj a volt ofőddel, vagy (és) a titkársággal, az a fontos, hogy tudjanak a szándékodról, mert úgy tudnak segíteni.

De ha 25 év alatti vagy még, akkor csinálhatod úgy is, hogy egymás után elvégzed, addig az életkorig ingyenes.


Sok sikert.

2018. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!