Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kis érettségi a nagy érettségi...

Kis érettségi a nagy érettségi előtt?

Figyelt kérdés
Ki hallott már erről, vagy volt benne része? mennyi ennek az értelme ? idán fogok májusban érettségizni!

2018. ápr. 8. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen van kisérettsegi a nagy előtt. Nálunk háromszoros súllyal számolják. Tavaly volt olyan nálunk aki a kisérettségi előtt 1,6ra állt matekból és egyest írt így megbukott matekból és nem tudott matekból érettségizni.

Van értelme. Ha felkészülsz rá akkor a nagy érettségi is menni fog.

2018. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
Nekem volt 8 és 10.osztályban kis érettségim + jövőre is lesz a nagy előtt. Nagyon rossz de nagyon jól fel is készít a nagy érettségire
2018. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarból mind a 4 év végén volt kisérettségink. A 20 (tényleges) érettségi tétel ezekből lett összeválogatva. Szerintem nagyon hasznos volt.
2018. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
11.ben magyarból és töriből, 12. vége fele matekból volt. Sokra nem mentem velük, de gondolom az izgulosoknak jól jött.
2018. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly én is részesültem benne, töri 5, angol, matek, magyar 4,még komolyabban veszem akkor bőven lehetett volna jobb is mind. Kivéve a matek, bár ott is csak erősebb lehetett volna. Nem rossz, most volt megint az alattunk lévőknek, hát, a tanárok nem voltak elragadtatva. Sokan azt sem tudták miről beszélnek. Egy osztálytársam nyáron megbukott angolból, újra kellett idén csinálnia, és állítólag van amiből idén is 1et írt. Nem rossz eszű, csak lusta és beképzelt. Bem rossz ez a kisérettségi, sajnos nálunk nem egészen hasonlított a nagyra, de ízelítőnek nem rossz.
2018. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak egyszer volt ilyenben részem az 10. osztályban volt, általánosban nem volt ilyen nálunk. 10. osztályban, magyar, történelem, matematika, angol és info amiből volt, és ezekből fogunk érettségizni.. infot kivéve mert az négyes lett, az összes kettes lett... :D remélem jobb lesz mint kettes a nagy érettségi, és egyébként mennyire kell ugy ánblokk tanulni vagy függvénytáblázat, szótár, atlaszból simán megírható? köszönöm válaszaitok!
2018. ápr. 9. 06:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én idén vagyok végzős. Szeptember végén volt töriből egy kisérettségi, az 4 jegyet ért.

Múlt héten matekból írtunk, ez 3at ér.

Angolból is írtuk már kettőt, de mi már tavaly leérettségiztünk belőle kozepszinten, szóval ez nem számít.

2018. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. ápr. 11. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!