Ez szemétség volt?

Figyelt kérdés

Már rég nem vagyok iskolás, csak az akkori tanárom meghalt a napokban, és emiatt eszembe jutottak róla a régi sztorik.

Történt egyszer, hogy kiosztotta a dolgozatokat, és azt mondta, hogy senkinek nem lett egyes.

De közben az enyém meg igen.

És mikor be kellett diktálni a jegyeket a naplóba, nekem meg sem kellett szólalnom, már írta is, hogy "2".

Én persze nem szóltam, inkább hallgattam.


A mai napig nem tudom, hogy szimplán elfelejtette-e, hogy mégis lett egyes, vagy csak nem akart megbuktatni és ezért adott egy kettest az egyes teljesítményemre.


2018. ápr. 19. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy ez a valóságban történt:

Kijavította, látta hogy egyes. Rá is írta, úgy volt vele, hogy megbuktat.

Majd egyszerűen nem tudta kiverni a fejéből a dolgot.. belül vívódott a racionális és emocionális éne.


Majd ahogy bement az iskolába aznap még mindig gondolkozott.

Az ajtóba belépés előtt meg győzött az érzelmi vonal.

2018. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Na látod... ezért kellett volna megbuktatnia, mivel kiadott a kezei közül egy értelmi fogyatékost, aki egy rövid szöveget nem tud értelmezni.


Olvass sokkal többet és tanulj meg szövegeket értelmezni.

Mivel a válaszomban nincs sértő, egy tanmese... ami arról szól, hogy a tanár nem hülye attól, hogy annak mutatja magát és ugyanúgy ember, akinek vannak érzelmei.


Az eszem megáll... forog a sírjában, hogy ilyen hülye nebuló jött ki a kezei alól. Atyám..

2018. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem valószínűbb, hogy elfelejtette. Ha kettest akart volna adni, akkor a dolgozatra is azt írta volna.
2018. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez az általad értelmi fogyatékosnak titulált ember pszichológus lett.


A 0%-os minősítésed szerintem elég sokat mondó. Lehet, hogy a gyakorin senki nem tud szöveget értelmezni?!


Azt pedig senki nem állította, hogy a pedagógus hülye lett volna. Egy dolog elfelejtése számomra nem ezzel a jelentéssel bír.

2018. ápr. 19. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyszerűen csak nem akart megszivatni, ennyi.
2018. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichológus értené a választ.

Gondolom az a legtöbbet mondó, hogy a válaszod, ami teljesen logikátlan volt, törölték. :)

2018. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!