Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez valahogy kivitelezhető?...

Ez valahogy kivitelezhető? Kiket kell megkeresni ezért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elsőre furán hangozhat,de én igen is komolyan gondolom, tudom sokan poénkodnak ezzel,de ha lehet normális válaszokat adj.

Le lehet valahogy fizetni a tanárt,hogy átengedjen érettségin?

Nagyon rossznak érzem a matekomat. Esetleg kinek kell ezért fizetni ,hogy csak átengedjen?

Esetleg valami felsőbb személy segítségét kell igénybe venni?

Furán hangzik,de ebben az országban szerintem bármi megtörténhet.



2018. máj. 8. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na, végén hogy lett meg?

Amúgy nekem is irtó szar lett a matekom, szóbeliznem kellett, de a többi tárgy meglett. Négy évig olyan tanárom volt, hogy bejött a tanár, nem tanultunk semmit, és az életét mesélte minden órán. Elmesélte mit főzött, mit fog főzni, mi van a testvérével, milyen könyvet olvas, stb. Óra végén meg "Le is telt a 45 perc?? Jövő órán dolgozat", 31 emberből 16 megbukott félévkor. Minden félévkor én is épphogy kettes voltam. Magántanàrhoz jártam négy évig, de még azzal sem volt könnyű, mert azt se tudtam sokszor, hogy hol kéne tartani a tananyagban, miből lesz dolgozat, mert tananyagról évente kb háromszor ha szó volt órán. Vidéki iskolàról van szó. Tudom, hogy ez egy pestinek, vagy egy győrinek például elképzelhetetlen, mert arrafelé jó az oktatás, de itt Borsodban igen nagyon szarkupac az egész, és itt ez van. Legszívesebben a tanár nevét is kiírnàm, csak azt nem tehetem meg...

Ilyen tanár mellett nem vagyok hajlandó saját magamat hibáztatni, szarok az egészre, meglett, a többi tárgy jegye sokkal jobb lett, és ennyi. Ha én így tudtam teljesíteni, akkor mindenkinek menni fog lefizetés nélkül is.

2022. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!