Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten legjobb iskolák...

Budapesten legjobb iskolák (ebből a szempontból)?

Figyelt kérdés

Hetedikes lány vagyok, 4,7es az atlagom (az is csak a tesi es az info miatt), jo tanuló vagyok. Meg nem nagyon gondolkodtam, hogy melyik gimibe mennek tovább, egyrészt itt az en sulim gimije, de nem sok jót hallok róla, inkább nézelődök máshol. Lakohelyemhez Budapest közel van, szóval ott gondoltam egy gimire.

Egy olyan gimibe szeretnek menni, ahol színvonalas a tanítás, mégsem nagyon kemény, nem abból all a gyerekek élete, hogy éjjel-nappal tanulni kell. Semmikepp ne legyen vallásos suli. Sem túl konzervatív (ilyenekre gondolok, hogy pici smink megengedett, maximum hajfestés, öltözködés nincs megszabva nagyon). Es jo legyen a tanári kar. Ne legyen szigorú nagyon a suli.

Kb ennyi, ami erdekel, fontos. Amiket fentebb leírtam, mely budapesti gimnáziumokra igazak leginkább?

Köszönöm a segítséget :)


2018. máj. 8. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Berzsenyi Dániel Gimi (Erős, de vannak nála erősebbek, a közösség szuper, tanári szigor teljesen helyén való, szabad öltözködés, hajfestés, körömfestés engedélyezett)sok ismerős jár oda
2018. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hol van a lakóhelyed ?

(bejárás szempontjából)

2018. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Budai oldal vagy pesti

oldal?

2018. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kölcsey
2018. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!