Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elszúrtam az előrehozott...

Elszúrtam az előrehozott emelt infó érettségim. Hogyan tudok ismételni?

Figyelt kérdés

Tizenegyedikes vagyok és hétfőn tettem informatikából emelt szinten érettségit, körülbelül 80% lesz, amivel én totál nem vagyok megelégedve. Ha idén elmegyek szóbelire és szerzek egy jegyet, jövőre van lehetőségem ismételni? Ha igen, mikor? Csak a rendes érettségi időszakban?

Válaszokat köszönöm!



2018. máj. 19. 09:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100/1997 korm. rendelet
2018. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

előbb még várd meg az eredményt. ha jól olvasom még azt se tudod mennyi lett csak találgatsz.

De tényleg hülyeség egy 80%-ot eldobni. Azt gondolod oylan könnyű? Valszeg legközelebb még iylen se lenne.

Egy 80%-os matekkal + egy nyelvviszgával e már így is 430 pont. az meg elég minden infos képzésre, szóval nem látom értelmét az ismétlésnek.

2018. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
de enyelvvizsga nélkül is 400 felett lennél szóval mire fel akarsz ismételni? tudod biztosat a bízonytalanért. és ne ygere ezzel a 70%-ot bárki iqból megírja szöveggel. lehet te burokban nevelkedtél és a gép minden számodra , de másnak nem feltétlenül
2018. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, ku-rvára azt gondolom, hogy könnyű. Nem gépen nevelkedtem, csak ez a szakmám és ezt tanulom három éve. Nagyon béna pontokat buktam, próbaérettségiken legfeljebb négy pontot vesztettem.
2018. máj. 21. 19:39
 15/19 anonim ***** válasza:

Újra lehet írni természetesen.


Két út van előtted:

1. Nem mész el szóbelizni, ami azt jelenti, hogy nem lesz eredményed, tehát olyan, mintha meg se történt volna. Jövőre INGYEN írhatod újra.

2. Elmész, de jövőre FIZETNI kell érte. Fix ára nincs, mindig az adott év minimál béréhez igazítják.

2018. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
MIk a terveid vele? Nem látom értelmét újraírni épp elég tanulnivalód lesz jövőre is.
2018. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
írtam egyetemhez tuti meglesz a pontod szóval én nem erőltetném
2018. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
majd írj mennyi lett.
2018. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem mit nem értetek.. Őt zavarja az eredménye jobbat akar, pontszámtól függetlenül. Nekem csak 370 pont t körüli kell mérnökinfóra, ami 0 tanulással és egész évben alvással is meglett volna, mégis szarrá tanultam magam és így is izgulok a pontokon amikor 400 alatt tuti nem lesz. Maximalista a srác ennyi.
2018. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!