Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hányt tételt volt amit nem...

Hányt tételt volt amit nem tudtatok egyátalán?

Figyelt kérdés

Amikor szóbelire mentetek hány olyan tétel volt amit egyátalán nem tudtatok vagy max eltudtátok modnani miről szolt, de egy szót sem tudtatok volna hozzá szolni?


Kihúztátok?


Ha igen mi történt?


Én honap megyek emelt szóbelire én 1 ilyen tétel van, szóval kicsi az esélye, de megtörténhet.



2018. jún. 8. 00:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aki nem tud hozzászólni sem az nem megy emelt érettségire. Jobb esetben :D
2018. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Magyarból egy tételt se tanultam meg, szerencsére jót húztam így kb. 47 pontom lett az 50-ből. Angolból se tanultam semmit és 1 pontot vesztettem csak.

Törit olvasgattam azért, mert ezt szeretem, jó tételem is volt, max pontos lett.

Az emelt szóbelikre semmit nem készültem, a bioszt olvasgattam ez max. pontos lett (mert a kedvenc témaköreim húztam ki), a földrajz 42 lett - az egyik tételt úgy kapartam össze helyben, de ha nem lettek volna kedvesek és nem kérdezgetnek, 30 pontra saccoltam volna a dolgot max. :D

Én tételhúzáskor arra koncentrálok, hogy jó tételt húzzak, aztán ösztönösen húzok egyet, eddig mindig bevált. :)

2018. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!