Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem gáz ha egy 5. -es 3 matekból?

Nem gáz ha egy 5. -es 3 matekból?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 19:42
 1/3 balukapi válasza:
41%
Én is 5.-es vagyok, és matekból 4-es, úgyhogy az én véleményem az, hogy húzzál bele haver, mert még nincs nyári szünet! ☺
2018. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így önmagában nem. Ahhoz hogy valami értelmes véleményt is lehessen nyilvánítani tudni kell hogy az adott diák mennyit tesz az érdekében, hogy jó jegyeket szerezzen illetve hogy milyen az oktatás az iskolájában.
2018. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pfff, nem. Én is inkább 3-as voltam általánosban, mint 4-es vagy 5-ös. az utolsó másfél évet (ugye a 7. év vége, 8. félév számít) megtoltam, 5-ös lett mindkettő (meg hát nem szoktak szórakozni ilyenkor), mert rettentő sok szorgalmit csináltam, de amúgy nem érdekelt annyira és nem is ment. 10-es vagyok és stabil 3-as, de itt már az sem számít, ha valaki épp átcsúszik 2-essel...
2018. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!