Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nagy hibát követtem el?

Tényleg nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés

Szóbeli vizsgán megkérdeztem a végén hogy hány pont. Megakartam tudni hogy mit kellne még rátennem hogy max legyen. Erre kiakadtak "Még azt kérdi hány pont" ilyet nem illik kérdezni.

Ráadásul teljesen olyan kérdést tett fel a vizsgáztató ami nem is kapcsolódik a tételhez.

Volt egy jogszabályi kérdés hogy egy képernyő előtt dolgozónak hány perc szünet szükséges. Erre azt válaszoltam hogy óránként 10 perc. Nem lett elfogadva,mert 6 óra után kell annyi??

És hogy max hány órát javallott számítógép előtt dolgozni erre 5 órát válaszoltam,ez se lett jó mert 6.

Volt egy olyan kérdés hogy milyen egészségügyi károsodást okoz egy billentyűzet és egy egér? Erre azt mondtál hogy azt kellett volna mondanom hogy "ujjbegy gyulladás" mert a HP-s billentyűzetekre az van írva.

Így teljesen elrontottam mindent.



2018. jún. 9. 14:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Középszinten érettségiztél informatikából?
2018. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
emelt
2018. jún. 9. 14:39
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Bocsi, hogy nem a kérdéshez kapcsolódik, de én a kormányhivatal által érettségizek informatikából középszinten, ezért nem tudom mik lesznek a tételek. Ebből kezdtem el készülni, szerinted ez elég lesz a középszintre? Teljesen tanácstalan vagyok. :(

[link]


Vagy te honnan tanultál? Mert az emelt és a közép sokban megegyezik informatikából.

2018. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként a kérdésedre visszatérve, az első egy óránkénti 10 perc szünetet nem tudom miért nem fogadták el nálad, hiszen ebben az anyagban is úgy van leírva.
2018. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
tökéletes,én kidolgozott tételekből.
2018. jún. 9. 14:44
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Mármint az anyag tökéletes? Honnan gondolod?
2018. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Néhány részt végig olvasva én úgy találom.Ez egy emelt szintű szóbeli vizsgáról szóló könyv,középre simán jó. Gondolom megvannak a tétel címek,így ki tudod keresni hogy melyik hová. Ezt a könyvet én is letöltöm,jövőre jó lesz.
2018. jún. 9. 14:49
 8/24 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon köszönöm, csak mert az írásbelim 98% lett, és a szóbelin max. 6 pontot hibázhatok, hogy felvegyenek a bme-re, ezért biztosra kell mennem. :( De köszi, hogy beleolvastál. :) És drukkolok neked!
2018. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként sajnos a tételcímek nincsenek meg, csak a témakörök, mert sajnos kormányhivatalos vagyok, és nem tudtam senkitől sem elkérni, így tanulhatom meg az egészet 29.-ig.
2018. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok,és köszi :)
2018. jún. 9. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!