Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A jogász szak 10. félévében...

A jogász szak 10. félévében egészen pontosan mi történik?

Figyelt kérdés

Pl. az ELTE tanterve szerint:

Alkotmányjog (záróvizsga előkészítő)

Büntetőjog (záróvizsga előkészítő)

Választható:

Európai jog/Jog– és állambölcselet (záróvizsga előkészítő)

Közigazgatási jog (záróvizsga előkészítő)

Polgári jog (záróvizsga)

[link]

_________________________________

Jelenlegi és végzett jogászok: A gyakorlatban hogyan néz ki a jogi szak utolsó féléve? Csak ilyen záróvizsgás felkészítők vannak, meg szakdolgozat, vagy történik valami más is?



2018. jún. 9. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
10.félévben szakdoga védése van február ill. március környékén+ 2 héten keresztül zv előkészítő van a záróvizsga időszakot megelőzően közvetlenül, utána kezdesz záróvizsgázni.
2018. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ideális esetben minden tárgyat abszolváltál január 31-ig :-) február első hetében regisztrációs hét amikor felveszed a szakdolgozat( 30 kredit) tárgyat és a záróvizsga felkészítőket. Február végéig leadod a szakdolgozatod a dékániba és jársz március közepéig a felkészítőkre. Márciusban van a védés is és utána kezdődnek a záróvizsgáid 2 hetente......júniusig megy a party :-) Utolsó záróvizsga után sakál készen ordibálod, hogy doktor vagyok doktor vagyok, jogász lettem, jogász lettem és végül büszkén feszítesz a diplomaátadón a családdal.....hát kb így nézett ki :-)
2018. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!