Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemen van matek,...

Orvosi egyetemen van matek, es nehez?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Van matek.
2018. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Van statisztika, de egyáltalán nem nehéz.
2018. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van. Fizikán belül van egy kis statisztika, de azt még egy fogyatékos is meg tudja tanulni.
2018. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs matek, úgyhogy nem nehéz.


Igen, fizikán belül van statisztika, de az kb. egy vicc tényleg. :D

2018. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmelweisen egy külön tárgy a biostatisztika, de az se nehéz, az Excel alapszintű ismerete elég hozzá.
2018. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Potén a fizikás tárgyak viszonylag könnyebbnek számítanak, illetve a biometria az, ami kicsit számolósabb, de azt is számítógépes programmal kell toljuk.

Ha az érettségis fizika/kémia számolások viszonylag mennek, és be fogsz kerülni, az egyetemen már nem lesz gondod a matekkal...

2018. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Semmelweises vagyok, és a biostatisztika tényleg az ami a legközelebb áll talán a matekhoz, de én még arra se mondanám, hogy az. Én például semmit nem tudtam azokból az egyetem előtt, amik ott felmerültek, tényleg ilyen Excel-es feladatok, de elég egyszerű elsajátítani. Szóval ez igazán ne rémítsen el :)
2018. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!