Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 25 éves tanárnőként engednétek...

25 éves tanárnőként engednétek, hogy tegezzenek a 15-19 éves diákok az iskolában?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
A tiszteletet nem a magázástól kapod meg. N34
2018. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
nőként igen, férfiként nem
2018. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2018. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mindegy. Alsóban a saját tanítónéninket tegezhettük, a többieket nem, gimiben mindenkit magáztunk, csak banketten ittunk pertut néhány fiatalabbal, egyetemen általában a fiatalokat tegezhetjük, de volt aki negyon mereven tartotta a magázódást oda-vissza. Egyikkel se volt gond, de tegezni azért könnyebb, közvetlenebb.
2018. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Tanár-diák viszonyban nem. Életkorfüggetlen.
2018. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Tanár-diák viszonyban nem.

Az iskola területén.

De például én állattenyésztő szakmunás voltam,8an voltunk öszesen az osztátyba,16-18 évesek voltunk,az állattenyésztés tanárunk 32-34.Őt kimondottan zavarta ha magázzuk,sokat voltunk iskolán kivül gyakorlaton,illetve kellett telefonos segitség is,a magázó- tegező viszonyt megszoktuk.

2018. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Az iskola területén nem, az munkahely.


Azon kívül, persze.

2018. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Van aki megköveteli a magázódást, más nem.

Tisztelni nem fogják jobban tőle, de meghatároz egyfajta távolságot tanár-diák között.

Én magázódnék és azt is várnám el cserébe, pont a távolságtartás miatt. Nem vagyunk haverok, nem pacsiztunk le, nem fogok kevesebbet követelni tőled a tegeződés miatt, nincsenek engedmények. Normál tanár-diák viszony.

2018. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyetemen igen, középiskolában nem.
2018. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Tanár vagyok, fiatalon kezdtem a pályámat. Nem engedtem meg a magázódást, bár fel sem merült a diákokban. Nem ad tiszteletet a magázódás, de nekem nem a haverjaim, ad egyfajta távolságot köztünk. Ettől függetlenül szeretnek a diákjaim (nagyobb része), és magázódva is tudják, hogy bármilyen témában kérdezhetnek.

Van néhány diákom, akivel a bankett után találkozva már tegeznek.

2018. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!