Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is van, aki nagyon-nagyon...

Más is van, aki nagyon-nagyon rossz szakot választott az egyetemen?

Figyelt kérdés
Én már sajnos másodszorra csúszom és romokban az életem.
2018. jún. 30. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Akkor hagyd ott. Nem muszáj mindenkinek egyetemre járni. Én nagyon jó eredménnyel lediplomáztam, de nem szeretem a végzettségem. Most készülök egy három hónapos tanfolyamra, abból akarok élni. És ha újra kezdhet én, így csinálnám. Rengeteg időt és gyötrelmet spórolnék meg.
2018. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Akkor miért nem hagyod ott és felvételizel máshova???
2018. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen én. Első félévben még élveztem, másodikra megutáltam és a következő évet passzívon töltöm, addig dolgozok hogy az elfogyott pénzmennyiségem visszajöjjön, aztán felvételizek máshová.
2018. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően egy jó szakot választottam, csak egyáltalán nem volt nekem való, és borzasztó rosszul éreztem magam ott. Viszont szerencsére ezt hamar felismertem, és ott hagytam, újraérettségiztem, és jelentkeztem máshova. Szerintem próbálj meg változtatni, mert sosem késő, és nem éri meg, hogy az egészséged rovására menjen, ha ennyire rosszul érzed magad ott.
2018. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jó szakot, de rossz egyetemet választottam.
2018. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!