ELTE biológia szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy milyen nehéz is most a szak ott. A korábbi kérdéseket olvastam már, de azok 2-4 évesek. És tudom, hogy már azóta változtattak valamennyit a rendszeren.


Ui: Nem kérek olyan választ, hogy munkanélküli leszel...stb


Köszönöm, ha válaszoltok nekem!



2018. júl. 3. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mint ELTÉs volt biológia szakos hallgató, ha nagyon szereted a biológiát, akkor jó szíveel tudom ajánlani, mert nagyon nagyon sok tudományos kutatásba be tudsz csatlakozni, ami csak érdekel, és jó kapcsolatai vannak az egyetemnek más egyetemekkel, valamint jó ösztöndíjai is vannak, ha szemfüles vagy. A Bolyai szakkollégiumot, vagy az Eötvös kolit is csak ajánlani tudom:)


Egyébként szívatósnak szívatós, de szerintem sok szakon tapasztalható ilyem.

2018. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjegyzésként írom, hogy attól, hogy 2-4 éves válaszokat találsz csak, az nem jelenti azokról, hogy nem mérvadóak. Mikor friss hallgató voltam, és is elutasítottam volna azokat, mint régi vélemények, hogy két év alat sokminden változik, de erről utólag látom, hogy nem.
2018. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretem a biológiát és nagyon érdekel néhány kutatási irány szóval remélem élvezni fogom. Nem mondom, hogy nem mérvadóak csak azért szerettem volna a mostani első évesektől is hallani a szakról.
2018. júl. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!