Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ahol kötelező mezítláb...

Van ahol kötelező mezítláb tesizni?

Figyelt kérdés
Nálunk kötelező mezítláb és tornadresszben tesizni. Van még olyan iskola ahol ugyanez van? A mienk elég szigorú, és bentlakásos. Havi egyszer mehetünk haza, és egyenruhát kell viselni. Vannak máshol is ilyenek?

2018. júl. 13. 15:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk csak felszerelés hiány esetén kellett bűntetésből mezitláb tesizni!"


Az én iskolámban nem a büntetés miatt kellett. A tesitanár egyszerűen azért döntött így, hogy ne lógjon a diák az órán, ha nincs tornacsukája. Mezítláb ugyanúgy részt lehetett venni az órán, mint cipőben.

2018. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
74%
Mezítláb tesizni tök jó. Tornadresszben szabadon tudsz mozogni.
2018. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Hat biztos nagyon higienikus 300 ember izzadt laban ugralni.. fuj
2019. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kötelező volt a tornacipő tesiórán, akinek nem volt azt be sem engedte tanár a terembe még mezítláb sem. A tanárunk arra hivatkozott hogy a padló hideg és könnyen felfázhatunk mezítláb, ezért nem kockáztat mert az ő felelőssége a dolog. Másik pedig ha mezítláb kellett lennünk akkor többnyire talaj tornáztunk de akkor szőnyegen, meg szivacson voltunk, na arra pedig tilos volt cipővel rálépni, zokni maradhatott de le is vehettük. A tornadresszről meg annyit hogy jogos hogy a kamaszodó lányok kellemetlenül érzik magukat benne mert látszik minden, de ezt úgy kell felfogni mint egy fürdőruhát a strandon is így sétálnak sőt sokan bikiniben és nem egyrészesben az meg még kevesebbet takar. Szóval ezt a tornadressz utálat logikát valahogy sosem értettem. Persze ha kényelmetlen mert teljesen joggal aláírom vannak kényelmetlen dresszek hiába a jó méretezés, sok olyan dressz van aminek silányabb az anyaga, rossz a szabása, a gumírozott részei durvák, irritálják a bőrt, ezt még meg is értem, de olyat kell venni ami kényelmes, ennyi.

Egyébként sokkal jobb tornadresszben tesizni mint pólóban és nadrágban, sokkal szabadabb, nem lóg rajtad semmi, testhezálló, nem értem mi a baj vele. Nálunk gimibe nem volt kötelező dresszt viselni, de én például viseltem, de nem azt a hagyományos bugyis aljút, hanem hosszabb szárút viseltem, és ujjatlan volt.

2019. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

szerintem kimondottan káros mezítláb a kemény padlón...


szabadban talajon füvön az más...

2019. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 subrette ***** válasza:
A fiúk miben tesiznek nálatok?
2019. dec. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!