Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért érzem így magam? Mi...

Miért érzem így magam? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Felvettek az egyetemre. Amikor megtudtam, iszonyat boldog voltam, soha nem éreztem még magam olyan jól. Ezért küzdöttem, hogy érjem el, sikerült! Azonban az elmúlt napokban depressziós hangulatom van. Nem tudom miért! Rossz a hangulatom, szinte nincs is kedvem egyetemre menni, nem értem miért van ez..


Eddig mindenáron egyetemre szerettem volna menni, most meg nincs kedvem.. Gólyatáborba sincs kedvem menni, se az egyetemre. Mi lehet a baj? Tudat alatt félek a változástól?



2018. júl. 30. 09:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

3-asnál a pont.

Fiatal koromban úgy fogalmaztam ezt meg, hogy

"Boldogtalan ember az, aki felért a csúcsra

mert lefelé vezet onnan minden útja."


Minden cél elérése hatalmas boldogságot hordoz magában (minél nehezebben sikerült, annál nagyobbat), de minden boldogság mulandó. És (jó esetben) mindig újabb célok után nézünk.

2018. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!