Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE RTK-ra szeretnék menni,...

NKE RTK-ra szeretnék menni, azonban nem hiszem, hogy az orvosi alkalmasságin megfelelnék gerincferdülés miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bűnügyi nyomozó szeretnék lenni, viszont ugye ha erre a területre nem tudok bekerülni, lehetséges lenne az, hogy oda jelentkezem ahova nem kell orvosi alkalmassági és később, mikor már elhelyezkedtem azon a területen, onnan nyomozóvá válni? Ha igen, akkor melyiket válasszam, abban az esetben, ha nem jön össze az orvosi?

2018. aug. 7. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az alkalmasságinál gerincferdülés miatt még nem csapnak ki.

Ha valaki agyilag gáz(jó esetben kizárják rosszabb esetben nem!) vagy mozgáskorlátozott akkor annál inkább.

2018. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másik pálya?mondjuk ügyészi vagy nyomozási bírói?
2018. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

reménykedem benne, hogy nem fognak, jaa..

nem jönnek be azok amiket írtál sajnos:/

2018. aug. 7. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elveted, kérdezz rá az egyetemen, mert mi csak találgatni tudunk.
2018. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%
Közlekedésrendészetre akart jelentkezni a barátom, viszont neki is gerincferdülése van. Megkérdeztük nyílt napon az egyetem orvosát és mondta, hogy ez rögtön kizáró ok és így nem felel meg az alkalmasságin, ne is próbálkozzon.
2018. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ó, értem. köszönöm a választ!
2018. aug. 11. 00:52
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Enyhébb gerincferdülés szerintem nem gond, nem is nagyon nezegettek orvosi vizsgalaton .
2018. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!