Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt megteheti a tanár? Nem...

Ezt megteheti a tanár? Nem szólt érte előre, sőt kb mellettem állt miközben írtam

Figyelt kérdés
Beadtam a dolgozatot a tanárnak, erre nem tetszett neki hogy egy fél lapra írtam, úgyhogy azt mondta ennél szebbet szarik, összegyűrte és egy hárompontosat dobott a kukába.. Pedig egy szerintem nagyjából négyes-ötös büntetőjogi dolgozatról beszélünk

2018. szept. 12. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és egyest adott
2018. szept. 12. 16:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetem, azt csinál, amit akar, mehetsz a pápához panaszra.
2018. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nyilvàn szeptember közepén már bj-ből írtál...
2018. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem elsőéves vagyok, úgyhogy igen abból írtam. Nem egyetem, középsuli rendészeti szak
2018. szept. 12. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem teheti meg, mivel így nem maradt bizonyítéka annak, hogy mire adott egyest. Ez az elégtelen így érvénytelen szerintem.


Na de középiskolában az van amit a tanár mond. Pech.

2018. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Középsuliban volt még, nem nagyon volt jó magatartásom, tehát nem jöttem be a tanárnak, viszont az óra anyagával mindig képben voltam és jó is voltam belőle. Volt egy röpdoga ahol talán egyetlen hibám lett volna, viszont ráírta hogy másik csoportot kellett volna írnom, szóval bevágta az egyest. Tudtam, hogy nem jogos mert tisztában voltam hogy melyik csoportot írtam és hogy én tényleg oda lettem beosztva (a másik talán még könnyebb lett volna), viszont nem nagyon érdekel csak röhogtem rajta hogy ilyen létezik. Hozzáteszem évvégén mindig kettes voltam a tárgyból habár a TZ-k és a dogák 4-5-re sikerültek, de rengetegszer volt, hogy kifakadtunk padtársammal óra közepén és így simán beírt egy egyest rá (kb. 10-15 jött össze félévenként így), most mégis ezt a szakot tanulom egyetemen. Szóval kérdező nyeld le, jó lesz egy jó sztorinak.
2018. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!