Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok bemenni a 2 évvel később kezdettekhez órára a szégyen miatt?

Figyelt kérdés

Már rég abba akartam hagyni...


Ott van egy volt osztálytársam általánosból, aki mindenkinek agyon fog pletykálni.


Már voltam egy órán, amin a tavalyiakkal vagyok, ott rettenetesen kiröhögtek, bántottak... Pedig azt nem az én hibámból vettem fel újra, hanem mert teljesen egyidőben volt egy másikkal és nem tudtam elmenni...


Szerintem viszek igazolást, vagy nem tudom mi lesz, de ezt így nem fogom tudni csinálni, aláírásom már van belőle. Tavaly volt akinek megengedték, illetve rengeteg embernek.


Valamint dolgozom is.


2018. szept. 24. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez milyen felsőoktatási intézmény? Sehol nem láttam még ilyet hogy valakit lenéztek volna azért mert nem elsőre veszi fel. Sőt két évvel idősebbként annyira nem is tűnhetsz ki a többiek közül.
2018. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából olyan volt osztálytársam van, aki okj-ra járt ezidő alatt.


Itt ki fognak gúnyolni, az biztos.


Alig várom... De egyébként is beteg vagyok, elmegyek orvoshoz, utána nem tudom, hogyan tovább.


Tavaly ezer százalék, hogy emlékstem rengeteg embernek megengedték, higy ne járjon be...

2018. szept. 24. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

A hülyeséget beszéled be magadnak.

Mit törődsz te másokkal, meg azzal hogy mit gondolnak?!

2018. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!