Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biomérnök szakról mesélne...

Biomérnök szakról mesélne nekem valaki (debrecen, pest)?

Figyelt kérdés
Jelenleg tovább tanulás előtt állok és leginkább ez a szak érdekelne, ha valaki írna róla pár dolgot azt megköszönném, és még az is érdekelne ,hogy emelt matek biosszal boldogulnék e ott.(kémiát csak közép szinten tanultam)
2018. okt. 16. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kémia kell nem biosz!!! A tanmenet 80%a ugyanaz mint vegyészmérnökin. Pesten BME vagy SZIE?
2018. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szóval ha kémiàból nem állok emelt szinten, és

nem is érettségizek fejletős számomra a biomernöki?

2018. okt. 16. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Jártam egy évet SZIE biomérnökire, ha érdekel azzal kapcsolatban valami konkrét, állok rendelkezésedre privátban.
2018. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szó szerint nem tanultam semmit kémiából középiskolában, és jó nagy szívás. Szerintem ha van egy alap tudásod, akkor menni fog, de amúgy kőkemény magolás és tanulás.
2018. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tanárok jól megtanítják a kémiát,ha gyakorolsz,szorgalmas vagy és tanulsz sikerülni fog akár 5-re is. :)
2018. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az utolsó voltam és a debrecenire vonatkozott:)
2018. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs megfelelő alapod, akkor szokott lenni felzárkóztató ismeretek is, ez nagyon hasznos lehet ilyen esetben.

Illetve az első félévben bőven van lehetőség pótolni, minden előadáson ott vagy és keményen tanulsz, nem hiszem hogy gond lenne a gyenge középiskolás alap.

2018. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elején fontosabb a kémia, de a biológiát sem kell elfelejteni (biokémia, mikrobiológia, genetika, stb..)
2018. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!