Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felnőttként egy kollégiumba...

Felnőttként egy kollégiumba fogok lakni egy évig, mivel ez a legolcsóbb, viszont az ebédet hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
van esetleg valami olcsó megoldás?

2018. nov. 11. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kolégiumokban van konyha. Főzz!
2018. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Kollégiumba nincs ebédbefizetési lehetőség? Általában azok olcsók szoktak lenni, vagy a környéken keress ilyen vendéglátó helyet, vagy kifőzdét ahol erre van lehetőség. Vagy nézz körbe milyen ebédházhoz szállítási lehetőségek vannak a környékeden és válaszd ki azt amelyik a legolcsóbb. De ha normális kaját akarsz enni akkor neked kell elkészítened. Nézd meg a kollégiumba ahol laksz hogy ott van-e főzésre lehetőséged.
2018. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ételeket magad is elkészíthetsz hamar: sült/főtt tojás, virsli, túrós tészta, stb.

Ha bonyolultabbat csinálsz, akkor érdemes 3-4 napra főzni.

Vagy néhány napokon lehet enni hideget is, nem kell minden nap főtt étel.

2018. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nagybotos ***** válasza:

A környéket derítsd fel olcsó jó étkezdék ! Lehet házhoz szállíttatni. Sok cég csinálja. Tájékozódj. Keress kapcsolatokat, veldkoró emberek körében: Van valami hobbid?

Sport? Vallási kis közösségek. Pl én a helyi Baptistákhoz kapcsolódtam . Nem ide kereszteltek, de nagyon kedvesek, befogadóak! és kicsi /57 fő/ ! próbáld meg semmit sem veszítesz. Itt beszélgetésben ilyen téma, mint a kajálás is előkerülhet!

2018. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, viszont mivel dolgozok, így csak délután tudnám átvenni az ebédet, de én meg úgy szoktam látni,hogy az ételhordás dél körül szokott lenni vagy hogy lehetne megoldani? Amúgy én meg egy keresztény kollégiumba fogok lakni, ha minden jól megy majd :)
2018. nov. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!