Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor rossz vagy jó a...

Most akkor rossz vagy jó a Teleki Blanka gimnázium?

Figyelt kérdés
Voltam nyilt napon, de sokan irjak itt is, hogy milyen gagyi, es az orakon sem feltetlenul a nagy szigor es a ,,mindenki csendben odafigyel a tanarra" dolog volt jellemzo. De ennek ellenere nekem tetszett az iskola. Ha jol tudom, iden inditatank olyan tagozatot, hogy halado nemet es kezdo angol, arra mennek valoszinuleg. Van valakinek olyan elmenye, vagy hallott valami olyasmit, hogy nem lehet fejlodni, visszahuznak esetleg az osztalytarsak, nem haladnak, vagy ilyesmi, mert anyat nem nagyon tudom meggyozni arrol, hogy ez egy jo iskola.

2018. nov. 15. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A rangsorokban valahogy mindig egész jó helyen van, de tény hogy ennek ellenére sokan mondják hogy csalódás volt. Halgass a megérzéseidre, hogy neked bejött-e az ottani hangulat.
2018. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, ki szereti van, ki utálja. Nagyon személyfüggő. Kinek mi válik be. Meg igazából mindenhol attól függ jó tanáokat fogsz e ki.
2018. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Telekis vagyok és szerintem nagyon jól lehet fejlődni mert a legtöbb tanár jól tanít és igaz, hogy nem nagyon nagy a szigor, hanem általában elég interaktívak az órák de azért van elvárás amire fel is készítenek. ha odafigyelsz órán és nem vagy lusta tanulni akkor nem tudnak visszahúzni az osztálytársak de szerintem ez amúgy sem jellemző. Persze minden évfolyamba más emberek jönnek úgyhogy ezt nem lehet így megmondani. Az iskolai élet pedig tényleg jó. Ha van kérdésed még írj nyugodtan.
2018. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én idén már kemény 11-es vagyok,5 évfolyamosból. Azt gondolom,hogy az osztályok összetétele nagyon változó. Az idei elsősök nagyon okos és "különleges" gyerekek szerintem. Baromi jó a közösségük.

A suliban vannak erős/gyenge és közepes tanárok. Matekbol,infobol és a természettudományi tantárgyakból kiemelkedően jó tanárok vannak.

2018. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló véleményen vagyok. Mint az elöttem szólók.


Ha valakinek nem tetszik az iskola az átiratkozik de nem sok ilyenről hallottam.

Vannak olyan órák ahol a tanár kifejezetten rendet tart (pl egyes magyartanárok matektanárok) mások inkább a minimális munkazajt szeretik (fiatalabb tanárok) olyankor álltalában csoportmunka van.


Mondhatja bárki hogy nem szereti az iskolát de mindenkinél valamért felkerült a jelentkezési lapjára szóval...


Fejlődni biztosan lehet amiből csak szeretnél nem húz vissza sebki csak ha hagyod nekik. Nyelvekből minden évben szintfelmérő van így osztanak be. Ha fejlődtél feljebb tesznek így tovább haladhadsz


Bármilyen elképzelésed van nyugodtan fordulhatsz a tantestülethez és amiben tudnak segítenek általában


Persze vannak rosszabb tanárok... Nem a legfehlettebb az iskola... De melyik iskola tökéletes?

2018. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bagira18 válasza:
Nagyon jó suli. Amely szakra mész arra kapsz erős tanárokat.Ez így működik.Term.tud,Matek,Humán. Nyelvoktatás kiváló.1 évfolyamon 8 csoport szintek szerint. 10 méter a liget modern sport pályával. van egy varázsa,Nagy nevű suli.A legjobb döntés.
2019. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!