Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakon tanuljak?

Milyen szakon tanuljak?

Figyelt kérdés

Történelemből van emeltem. Ami érdekel az a magyar, történelem, és alapvetően bölcsész típus vagyok.


Tanári, és történelem alapszak kizárva.



2018. nov. 19. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Pszichologia ? Jog ? Ezek eleg magas ponthatarok de ez ami nem tanari. Regeszet, politologia ezekkel nem biztos hogy sokat keresel.
2018. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szabad bölcsész? Magyar alapszak? Nemzetközi tanulmányok?
2018. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Emelt magyar kell a magyar szakhoz, amim nincs.

Nemzetközi tanulmányokhoz meg pro nyelvismeret kell, ami szintén nincs, nem érdekel.


Amiken gondolkozom az a:

szociológia

szociálpedagógia

Kommunikáció - és médiatudomány


Melyikben van több a jövőt illetően ?

2018. nov. 19. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül szociálpedagógia.

De töri egy csomó szakhoz jó még. Egy ismerősöm ismerősen keleti nyelvek és kultúrák alapszakon van vele.

2018. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Hát amiket eddig felsoroltatok szegénynek mind túltelített és kevés az esély az elhelyezkedésre. Én bölcsész érdeklődéssel valami jó okj-t néznék, azzal jobban kereshetsz mint egy bölcsész diplomával.
2018. nov. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen érdeklődéssel mégis milyen OKJ-ra tudna menni? Vagy milyen jól fizető lehetőség lenne? Az összes bölcsész/töris szakot okkal csúfolják büfészaknak.
2018. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
Hegesztőnek.
2018. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!