Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Évenként max kb hány ponttal...

Évenként max kb hány ponttal emelkedhet a ponthatár?

Figyelt kérdés
A Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola tanító szakára jelentkeztem Debrecenben. Tavaly volt a ponthatár 238, és most ah kiszámoltam a pontszámító kalkulátorral, nekem 248 pontom van. Szerintetek most is elég lesz ?:S
2010. jún. 27. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg mennyivel jelentkeztek többen. Felvi.hu statisztikák...


Ahhoz, hogy évenkénti megállapítást lehessen vizsgálni, ahhoz kell min. 3 ciklus adata. Egyelőre csak egy ciklus van ebben a pontszámításban, vagyis messzemenő következtetéseket nem lehet levonni.

2010. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megjósolni..vhol akár 100 ponttal is lehet több!Bár az ilyen alacsonyaknál, mint a tiéd, nem hiszem h lesz 100:) de lehet akár 50 is...nemsoká megtudod, sok sikert!
2010. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen alacsony ponthatáros szakoknál szoktak megugrani a ponthatárok. 450 pontos helyeken pl már nem igazán lesz 10 pontos emelkedés...

de 240 pont körül 50 pontos változás is megeshet simán. Nézd meg az előző és az az előtti éveket...pont az alacsony pontos szakokon emelkedtek a pontok. Ráadásul most vezették be, hogy 200 pont a minimum...te pedig nem túl sokkal vagy fölötte:S

2010. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!