Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha biztosan tudom hogy másodsz...

Ha biztosan tudom hogy másodszorra felesznek orvosira, akkor mit lenne érdemes beszerezni év közben ami biztos kell?

Figyelt kérdés

most állok minkába januárban és júniusig dolgozok, és arra gondoltam a fizetésemből apránként megvenném magamnak a szükséges felszerelést de nem tudom hogy mi az. Valaki tudna segiteni?

Mik azok a könyvek amiknek elengedhetetlen a megléte? Vagy egyéb más dolgok?

PTE a cél :)



2018. dec. 14. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában év elején vannak akciók, tehát nem érdemes most megvenni a könyveket, maximum akkor, ha használtat szeretnél.
2018. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes könyvet venni,mert van egy csomó jegyzet,amit a suliban meg tudsz venni, vagy a netről ki tudod nyomtatni. Egy könyv talán mégis van Szeberényi József:Molekuláris sejtbiológia, de ebből is a 2011-es kiadásút vedd meg ha megtalálod,bár ezt nem adják már ki,csak használtan tudod beszerezni,de ahogy mondtam pl ez fent van a neten is.
2018. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én Szegedre járok, nem tudom nálatok, hogy van, de mi kapunk tankönyvtámogatást. Szerintem jobban megéri, ha kiveszed könyvtárból. Én anat atlaszt, élettan tankönyvet, belgyó és radi könyvet szereztem be az évek során. Az eladó orvosi tankönyvek fb csoportban is nézelődhetsz.

Amúgy köpeny, meg majd foni kell az évek során...

Nem kell előre beszerezni semmit, ráérsz az első pár héten.

2018. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg saját könyvet szeretnél, akkor vannak facebookos csoportok ahol ki tudsz fogni jó állapotban lévö könyveket, töredék árért. Pl. eladó orvosi tankönyvek:)
2018. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első szemeszterben csak a Szeberényi Molekuláris sejtbiológiát érdemes megvenni.

Ami kelleni fog még első szemeszterben az egy köpeny. A biofizika tankönyv, meg a kémia kivehető a könyvtárból. Ami nagyobb kiadás az az anatómia atlasz, de az csak második szemesztertől kell.

2018. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!