Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus vizsgaidőszak tapaszt...

Corvinus vizsgaidőszak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Corvinus G-karon tanulok, januárban lesznek a vizsgáim az alapozó tárgyakból, tudnátok tippeket adni, hogy mit hogy kéne, milyenek a vizsgák stb?


CORVINUST LEHÚZÓ KOMMENTEK NEM KELLENEK! :)



2018. dec. 29. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"CORVINUST LEHÚZÓ KOMMENTEK NEM KELLENEK! :)"


Pedig már 3 bmeme-s posztot is választottam ami kielégítő választ adott volna :(...

2018. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Analízis: attól függ ki a tanár, de amúgy gyakorlással könnyű jó jegyet szerezni.

Mikro: ez idén a gólyák között olyan mintha az apokalipszis első lovasa lenne, amúgy semmi extra, ezerszer nehezebb tárgyak lesznek még, én minden típusfeladatból csináltam tavaly vizsga előtt egyet és lazán hármas lettem.

Vállgazd: az alapfogalmakat kell pontosan tudni, igazából a gazdaság és a vállalatok működésének elméleti alapjait kell átlátni, és képesnek lenni arra hogy ezekről hosszan bullshitelj, elég egyszerű, évközi pontjaidtól függően 4-es/5-ös abszolút reális.

Info: ez volt a legdurvább tavaly, most változott az oktatás rendszere, nem tudom mennyit pontosan, de tavaly kb magadnak kellett megtanítani mindent mert a baksa klán oktatása minősíthetetlenül színvonaltalan volt. Engem gazdinfos haverok segítettek át a vizsgán, elsőre még a beugrón se mentem át, de aztán egy hét folyamatos tanulással lett egy 4-esem.


Általánosságban 4-5 nap készülést minimum rá kell szánni egy tárgyra, meg a netet kikapcsolni, de amúgy nem para, csak rosszabb lesz, nyugi :D

2018. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mikro csak másodjára lett meg 😓
2019. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%
Én nem fikázni szeretnék, de imádom azokat a felsőbb éves kommenteket, akik a mikro nehézséget fikázzák. Tény, hogy lesznek ezerszer nehezebb tárgyak, DE: a tavalyi és az idei rendszert hiba egy lapra tenni. Mindenkinek kötelező vizsga, szóbeli, több anyagrészt is átemeltek vállalati pénzügyekből. Összevonton sikerült megcsinálnom azt a szintet, hogy mehessek szóbelire. Szerintem árulkodó a 86% majd a 72%-os bukási arány.
2019. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Végül 5-ös lettem mikroból fe brutál megszenvedtem érte. Isszonyatosan sokat készültem rá.

De am elvileg a Tuf könnyebb lesz, mint a sima mikro.

2019. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!