Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2019 Szily Kálmán Vélemények?

2019 Szily Kálmán Vélemények?

Figyelt kérdés

Ide szeretnék jelentkezni továbbtanulni infó tagozatra.

Viszont bárki akivel beszélek azt mondja, hogy nem menjek oda mert nagyon veszélyes iskola és környék.

Voltam a suliban látogatáson, nekem normálisnak tűnt, az ajtónál beléptetőrendszerrel és külön biztonsági szolgálat is van.


Aki oda jár most, el tudná mondani, hogy mi a valóság?

Drogozás, cigizés, verekedés stb? vagy csak egy átlagos suli aminek a régi rossz emléke még napjainkban is kísért?


Tényleg várom a válaszokat.



2019. jan. 9. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nen járok oda, sőt én is csak most felvételizek,azért próbálok segíteni. Még ősszel voltak nálunk a suliban a szilysek, bemutatták az iskolát és az oktatást. Nagyon rendesek voltak, és ha nem érdekelne egy másik szak halálosan, akkor biztos jelentkeznék ide. A mi általános iskolánk elég színvonalas, legalábbis keresztény, ezért úgy gondolom hogy biztos nem hívtak volna meg/fogadták volna el a kérést egy olyan iskolától ami ennyire rosz. Az pedig hogy neked a nyíltnap tetszett szerintem meggyőzhetne. Bízz magadban, és higyj a saját szemednek amit ott láttál.

Sok sikert a felvételihez:)

2019. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az iskola egy NAGY 0.


Esetleg melegedőnek jó. Amint udtam iskolát váltottam.

2019. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Ezt kifejtenéd kicsit bővebben?

Mi a probléma?

Itt nyugodtan elmondhatod következmények nélkül.

Még most jelentkezés előtt tudnom kell problémákról.

Oda jársz most?

Ha nem akarod leírni ide, akkor küldd el privibe plz.

2019. jan. 24. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Oda jártam, szakma, érettségi meg petrikbe is másik szakmára estin, most meg PTE.

Volt sok ci'ny, meg drogos, füves sajna mert ez egy gyűjtő suli volt. Felszereltségben, tanárokban nagyon jó szerintem, én mindenkivel jóban voltam, szakmai versenyre is mentem anno...

Mázli volt hogy a jobbik osztályt kaptam ki szakmán, de ott is kihullot a fele a 35 ből fél év után... a lényeg az hogy voltak normálisabb arcok, de nekem a koleszban volt a baráti köröm...


A másik Szily Blaha környékén van, azt kell hogy mondjam, ott igazán szuper volt minden érettségin, a tanárok, az osztálytársak, az a normális fele a sulinak :)


Ha tökös vagy bevállalhatod, én csak az ösztöndíj miatt mentem anno oda. Most már van Szoftverfejlesztés is újonnan, illetve a BGSZC-hoz tartozik, az igazgató pedig nagy gitáros, van egy bandája, még mi is játszottunk egyszer velük Szily napokon... :) Atom. :)

2019. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mostanára valamennyire "kikupálodott" legutóbb amikor ott voltam már nem volt annyi sötét állat... de megesik sajnos.... ignoálni kell őket, meg úgyis kirugják a fele gárdát, mert szigorúbbak lettek.
2019. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ignorálni"
2019. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom már jó későn írok, én oda járok nyelvi előkészítőn vagyok, de nem ajánlom, a tanárokkal nincs baj a nyelvet és az informatikát jól oktatják, de a diákok katasztrófálisak, de tényleg a legalja.
2019. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!