Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistàk, reggel hànyra...

Egyetemistàk, reggel hànyra jàrtok be? Pénteken is vannak oràk?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, mert falubol jarnék be.
2019. febr. 5. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az előző félévben jártam 8ra, 8.55re, és 9.50re is. A péntekem nem volt szabad.

A mostani félévben ugyan úgy a fenti 3 időpontban kezdődnek óráim, a péntek szabad lett volna, ha csak a mintatanterv szerinti órákat veszem fel, de én vettem fel oda egy tárgyat.

2019. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon változó ez szerintem mindenhol, van ahol sok katalógusos óra van, van ahol viszont alig kell bejárni...

Nekem előző szemeszterben általában 10-kor kezdődtek az óráim, de pénteken pl csak kettőkor volt egy órám

2019. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

változó, szaktól, egyetemtől félévtől is függ

nálunk a bme-n az első órák 8:15kor kezdődnek és este 8ig tarthat maximum az utolsó

de a többi, a lyukak stb. mind változó

2019. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

BME-s vagyok, vegyészmérnök szakon

Nekem idén például 2 nap kezdődik csak 8-tól, 2 nap 10-től, illetve egyik nap déltől. Elég sok dupla órányi lyuk van az órarendemben, szerecsére kolisként haza tudok menni, csinálni valami kaját, tanulni, ilyesmi. Volt, hogy be kellett jarnom, úgy 45 perc volt az út, az kifejezetten kellemetlen volt ilyen lyukaknál.

Pénteken van óra, igen, igaz talán kevesebb. 4 utan sosincs aznap, mert kezdődik a jó kis péntek esti zh sáv. Szóval volt olyan félévem, hogy így is úgy is péntek este 7ig bent voltam zh-zni, a hetek több mint felében.

Nálunk laborok gyakrabban vannak délután, ezek 4-6 óráig terjedő időt ölelnek fel, és ezáltal sokszor 7-8-ig bent vagyunk.

Előző félévekben amúgy előadások voltak minden nap 8-tól, ez idéb kicsit lazább.

Sok nap volt, amikor reggel 8-tól este 8-ig bent nyomtam szünet nélkül. Következő nap csak egy két órás előadásom volt. Szóval nagyon változékony.

2019. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!